Melo-M jaunais video Forest Lights tapis meža koncertzālē

0 Komentāru
Melo-M jaunais video Forest Lights tapis meža koncertzālē
Publicitātes foto

Čellu trio Melo-M skatītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko videoklipu, kas tapis dziesmai Forest Lights no kolektīva jaunākās mūzikas programmas From Forest We Come.

Videoklipa izveidē Melo-M mūziķi sadarbojās ar filmu studiju Rafa, režisoru un operatoru Ivo Skanstiņu un producentu Vigo Zaļaiskalns.

Ievērojot Melo-M jaunās oriģinālmūzikas programmas koncepciju, kurā visi skaņdarbi veltīti meža tēmai, videoklipā vadoša loma ir ne vien mūzikai un grupas mūziķiem, bet arī apkārtējai videi un tās noformējumam.

From Forest We Come ir Melo-M jaunākā mūzikas programma, kuras pamatā ir Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas. Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm Piafa, M Butterfly, Pīters Pens un 1984, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanas arī daži pazīstami motīvi.

Mūzikas programma pirmatskaņojumu piedzīvoja pērnā gada nogalē lielkoncertā Rīgas Kongresu namā un kopš tā laika guvusi lielu klausītāju atzinību un interesi ne vien daudzviet Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Programma, kurai latviešu valodā dots nosaukums No meža mēs nākam, ir muzikāls stāstījums par mežu, no kura, iespējams, nākusi koksne Melo-M čelliem – cauri gadalaiku maiņām, dabas stihijām un klimata kaprīzēm, skatot meža iemītniekus un notikumus biezoknī līdz mežcirtēja satikšanai un atdzimšanai mūzikas instrumenta veidolā. Visi šie notikumi, sajūtas un noskaņas atbalsojas jaunos un īpaši komponētos skaņdarbos trīs čellistu izpildījumā.

Mūzikas ierakstā un video videoklipā piedalās Melo-M čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

0 Komentāru