Melo-M izveido čellu ”mega-orķestri”

Pievienot komentāru
Melo-M izveido čellu ”mega-orķestri”
Publicitātes foto

Gatavojoties gada nogales lielkoncertam, kas Rīgas Kongresu namā notiks 30. decembrī, čellu trio Melo-M mūziķi sapulcinājuši vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus vienotā čellu kolektīvā, kuram dots skanīgais nosaukums Melo-M Mega-orķestris, informē koncerta rīkotāju pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Tuvojoties koncerta dienai, kuplais čellistu kolektīvs sācis pirmos mēģinājumos, lai 30. decembrī ikkatrs koncerta apmeklētājs varētu novērtēt iespaidīgā kolektīva muzicēšanu, izpildot visu laiku populārākos skaņdarbus no Melo-M repertuāra.

Īpaša čellu orķestra sastāvā līdztekus Melo-M mūziķiem Kārlim Auzānam, Miķelim Dobičinam un Jānim Paulam muzicē dažādu paaudžu Latvijas čellisti, sākot no mūzikas skolu audzēkņiem un studentiem līdz profesionāliem mūziķiem un čella spēles vecmeistariem.

”Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot, laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī,” pauž Melo-M mūziķi.

Foto

Melo-M Vecagada lielkoncertā Kongresu namā izskanēs gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan sagaidāma iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

Visas biļetes uz Vecgada lielkoncertu plkst. 19.00 jau izpirktas, tašu vēl pieejamas biļetes uz papildkoncertu plkst. 15.00. Tās iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.