Melo-M gada nogales lielkoncertā pulcēs 50 čellu orķestri

0 Komentāru
Melo-M gada nogales lielkoncertā pulcēs 50 čellu orķestri
Publicitātes foto

Plaši pazīstamais čellu trio Melo-M gada nogalē, 30. decembrī, Rīgas Kongresu namā sniegs nu jau par tradīciju kļuvušo Vecgada lielkoncertu, šoreiz piedāvājot īsti unikālu notikumu – vairāk nekā 50 čellistu orķestra uzstāšanos, informē mūziķu pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Vecgada lielkoncertā čellu trio Melo-M tradicionāli atskatās uz gada laikā paveikto, priecējot klausītājus ar jaunu darbu pirmatskaņojumiem, kā arī atskaņojot visu laiku populārākos skaņdarbus no grupas repertuāra. Tā ieplānots arī šogad, koncerta pirmajā daļā izpildot Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas no mūzikas programmas No meža mēs nākam un citus instrumentālus skaņdarbus.

Kā stāsta K. Kukuvass, lielākais pārsteigums gaidāms koncerta otrajā daļā, kad kopā ar trio čellistiem muzicēs unikāls un īpaši šim koncertam izveidots ansamblis – Melo-M Mega-orķestris, kura sastāvā būs vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellisti, tostarp gan mūzikas skolu audzēkņi un studenti, gan profesionāli mūziķi un seniori.

Melo-M Mega-orķestra izpildījumā Vecgada lielkoncertā skanēs pašas pazīstamākās un klausītāju iemīļotākās kompozīcijas no trio repertuāra – unikālas versijas par pasaulē populārām popmūzikas un rokmūzikas tēmām.

Orķestra priekšplānā muzicēs paši Melo-M dalībnieki – Kārlis Auzāns, Jānis Pauls, Miķelis Dobičins un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

”Jau daudzus gadus mūsu skatuves dzīve aizrit čellu mūzikas pavadībā, dažreiz šķiet, ka čellu ikdienā ir par daudz, bet dažreiz gribas vairāk. Šī bija tā reize – izlēmām, ka ar trim čelliem nepietiks, pieaicinājām draugus un radās orķestris. Ceram, ka 50 čelli daudziem būs tieši tas, kas nepieciešams jautrākai un iespaidiem bagātākai gada nogalei,” teic Melo-M čellisti.

Koncerts Rīgas Kongresu namā notiks 30. decembrī un sāksies plkst. 19.00. Biļetes uz Melo-M Mega-orķestra Vecgada lielkoncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 Komentāru