Komentāri

Jau piektdien, 26. februārī, Rīgas klubā Melnā Piektdiena” notiks grupu Varang Nord un Saintorment jauno albumu prezentācija, informē kluba pārstāvis Valdis Bērzvads. Muzikāli šis solās būt daudzpusīgs pasākums.

Viking folk metal stilā muzicējošā grupa Varang Nord klausītājiem piedāvās novērtēt savu pēdējo garadarbu Master of the Forest. Viņu radītā mūzika ir spēcīga, nordiska un tautas mūzikas elementiem piesātināta. Jāpiemin, ka gan ierakstos, gan koncertos grupa izmanto akordeonu, kura īpašniecei ir akadēmiskā muzikālā izglītība. Koncertā grupa prezentēs jaunā albuma materiālu, kā arī izpildīs jau zināmos debijas ieraksta Fire of the North hitus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupa Saintorment šajā vakarā klausītājus priecēs ar savu debijas albumu Well of Sins. Viņu mūzikā dzirdams enerģisks thrash, speed un heavy metal sajaukums. Šī mūzika ies pie sirds grupu Pantera, Kreator un Exodus cienītājiem.

Abas grupas ir no Daugavpils, taču tās nav reti viesi Rīgas klubos un ir zināmas vietējai publikai. Tā, piemēram, savas pēdējās viesošanās laikā Rīgā Varang Nord spēlēja kopā ar mongoļu folka izpildītājiem Nine Treasures no Ķīnas.

Pasākuma muzikālo noformējumu dažādos Latvijas samuraju grupa Yomi, kas izpilda folk metal un piedāvā savu ieskatu japāņu kultūrā.

Koncerts notiks Rīgas klubā Melnā Piektdiena, Brīvības gatvē 193c. Ieeja klubā no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 20.00 Biļešu cena 4 eiro. Biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Video: Varang Nord

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl