Melnajā Piektdienā notiks divu Daugavpils grupu dubultprezentācija

Pievienot komentāru
Melnajā Piektdienā notiks divu Daugavpils grupu dubultprezentācija
Publicitātes foto

Jau piektdien, 26. februārī, Rīgas klubā Melnā Piektdiena” notiks grupu Varang Nord un Saintorment jauno albumu prezentācija, informē kluba pārstāvis Valdis Bērzvads. Muzikāli šis solās būt daudzpusīgs pasākums.

Viking folk metal stilā muzicējošā grupa Varang Nord klausītājiem piedāvās novērtēt savu pēdējo garadarbu Master of the Forest. Viņu radītā mūzika ir spēcīga, nordiska un tautas mūzikas elementiem piesātināta. Jāpiemin, ka gan ierakstos, gan koncertos grupa izmanto akordeonu, kura īpašniecei ir akadēmiskā muzikālā izglītība. Koncertā grupa prezentēs jaunā albuma materiālu, kā arī izpildīs jau zināmos debijas ieraksta Fire of the North hitus.

Grupa Saintorment šajā vakarā klausītājus priecēs ar savu debijas albumu Well of Sins. Viņu mūzikā dzirdams enerģisks thrash, speed un heavy metal sajaukums. Šī mūzika ies pie sirds grupu Pantera, Kreator un Exodus cienītājiem.

Abas grupas ir no Daugavpils, taču tās nav reti viesi Rīgas klubos un ir zināmas vietējai publikai. Tā, piemēram, savas pēdējās viesošanās laikā Rīgā Varang Nord spēlēja kopā ar mongoļu folka izpildītājiem Nine Treasures no Ķīnas.

Pasākuma muzikālo noformējumu dažādos Latvijas samuraju grupa Yomi, kas izpilda folk metal un piedāvā savu ieskatu japāņu kultūrā.

Koncerts notiks Rīgas klubā Melnā Piektdiena, Brīvības gatvē 193c. Ieeja klubā no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 20.00 Biļešu cena 4 eiro. Biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Video: Varang Nord

Lasi vēl