Komentāri

Jau piektdien, 26. februārī, Rīgas klubā Melnā Piektdiena” notiks grupu Varang Nord un Saintorment jauno albumu prezentācija, informē kluba pārstāvis Valdis Bērzvads. Muzikāli šis solās būt daudzpusīgs pasākums.

Viking folk metal stilā muzicējošā grupa Varang Nord klausītājiem piedāvās novērtēt savu pēdējo garadarbu Master of the Forest. Viņu radītā mūzika ir spēcīga, nordiska un tautas mūzikas elementiem piesātināta. Jāpiemin, ka gan ierakstos, gan koncertos grupa izmanto akordeonu, kura īpašniecei ir akadēmiskā muzikālā izglītība. Koncertā grupa prezentēs jaunā albuma materiālu, kā arī izpildīs jau zināmos debijas ieraksta Fire of the North hitus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupa Saintorment šajā vakarā klausītājus priecēs ar savu debijas albumu Well of Sins. Viņu mūzikā dzirdams enerģisks thrash, speed un heavy metal sajaukums. Šī mūzika ies pie sirds grupu Pantera, Kreator un Exodus cienītājiem.

Abas grupas ir no Daugavpils, taču tās nav reti viesi Rīgas klubos un ir zināmas vietējai publikai. Tā, piemēram, savas pēdējās viesošanās laikā Rīgā Varang Nord spēlēja kopā ar mongoļu folka izpildītājiem Nine Treasures no Ķīnas.

Pasākuma muzikālo noformējumu dažādos Latvijas samuraju grupa Yomi, kas izpilda folk metal un piedāvā savu ieskatu japāņu kultūrā.

Koncerts notiks Rīgas klubā Melnā Piektdiena, Brīvības gatvē 193c. Ieeja klubā no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 20.00 Biļešu cena 4 eiro. Biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Video: Varang Nord

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl