Marija Linarte debitē kā režisore traģikomēdijā par Annu Kareņinu

Pievienot komentāru
Marija Linarte debitē kā režisore traģikomēdijā par Annu Kareņinu
Publicitātes foto

Jau šo piektdien, 25. maijā, Ģertrūdes ielas teātrī pirmo reizi būs skatāma izrāde “ANNA : ЛЮБОЛЬ”, kurā kā režisore debitēs seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Marija Linarte. Galveno varoņu rindās ir atpazīstami aktieri arī no citiem pašmāju seriāliem.

Izrāde ”ЛЮБОЛЬ: ANNA” iestudēta pēc Ļeva Tolstoja romāna “Anna Kareņina” motīviem. ”Šis ir darbs, kurā debitēju kā režisore. Tas ir absolūti deformēts, lai runātu vairāk man saprotamā valodā.

Izrādē varēs skatīt, cik ļoti mēs paši veicam savas izvēles jebšu kā kārtojas mūsu attiecības pašam ar sevi un cik ļoti tās ietekmē attiecības ar apkārtējo pasauli,” portālam Skaties.lv pastāstīja jaunā režisore, kura pati ir arī šīs idejas autore un piedalās tās dramaturģijā.

Viņa uzskata, ka sabiedrības iejaukšanās cilvēka privātajos procesos ir neizbēgama. ”Tikai modernajai sabiedrībai klāt vēl nākusi totālā vienaldzība, kas patiesībā ir ļoti destruktīva pret pašu cilvēku,” Linarte.

Izrādē piedalās kanāla TV3 seriālos iepazīti aktieri – Iveta Pole (”Svešā seja”) un Kaspars Dumburs (”Svešā seja”, ”Šķiršanās formula”), kuri abi iejūtas Annas Kareņinas lomās.

Tā tiks izrādīta 25. un 26. maijā, kā arī 8. jūnijā, un biļetes uz to iespējams iegādāties šeit!