Lord Of The Dance ar jaunu šovu atgriezīsies Rīgā

Komentāri
Lord Of The Dance ar jaunu šovu atgriezīsies Rīgā
Foto: Tristram Kenton

Nākamā gada 21. martā Arēnā Rīga būs skatāms iespaidīgs vizuālais un muzikālais priekšnesums – pasaulslavenais deju šovs Lord Of The Dance: Bīstamās spēles, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Inese Keiša.

Šova veidotājs, horeogrāfs un direktors ir izcilais dejotājs Maikls Fletlijs (Michael Flatley), bet dejas pavēlnieku lomās iejutīsies Džeimss Kīgans (James Keegan), Morgans Komērs (Morgan Comer) un Metjū Smits (Mathew Smith).

Kā uzsver I. Keiša, Lord Of The Dance: Bīstamās spēles iestudējumā skatītājus sola pārsteigt novatoriskās Holo-Gauze™ 3D hologrāfiskās projekcijas un milzu ekrāni, kā arī krāšņi tērpi un Maikla Fletlija horeogrāfija. Šovā piedalīsies 40 vistalantīgāko īru dejotāju, kas tradicionālo stāstu par labā un ļaunā cīņu izdejos, skanot mūzikai, ko īpaši šim iestudējumam sacerējis komponists Džerards Fahī (Gerard Fahy). ”Esmu sajūsmā par šovā iesaistīto dejotāju neticamajām spējām un talantu,” teic M. Fletlijs.

Lord of the Dance līdz šim saņēmuši neskaitāmas balvas un nominācijas, neviltotu kritiķu un publikas atzinību. Tieši šis šovs bija pirmais, kas īru dejas mākslu iznesa uz pasaules skatuves, sajūsminot miljoniem skatītāju un pārspējot arvien jaunus un jaunus biļešu pārdošanas rekordus.

18 mēnešu laikā Lord Of The Dance: Bīstamās spēles viesosies 15 valstīs un uzstāsies vairāk nekā 200 reižu. Jaunās šova versijas pirmizrāde notika 1. septembrī Londonas Palladium teātrī, un pēc turnejas noslēguma tas tiks rādīts Vestendā.

21. martā Lord Of The Dance atgriezīsies Rīgā jaunā ampluā, un Latvijas skatītājiem būs iespējams baudīt un novērtēt vienu no labākajiem deju šoviem pasaulē.

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies šodien, 11. decembrī, visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Tikai pirmās 500 biļetes būs pieejamas par īpašu cenu. Pasākumu rīko koncertaģentūra M Events.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl