Komentāri
Līgatnē sācies 9. festivāls “Laba Daba”. FOTO no 1. dienas
Skaties.lv

No 4. līdz 6. augustam atpūtas kompleksā ” Ratnieki” pulcējas cilvēki, kuri pagriež pasauli. Tā sevi dēvē starptautiskā mūzikas festivāla ” Laba Daba” fani. 

Šogad festivālam aprit devītā gadadiena, un kā katru reizi festivāla programma tiek sabalansēta, piedāvājot klausītājiem gan Latvijas populārākas mūzikas, gan dažādu interesantu žanru spilgtāko pārstāvju uzstāšanos, tradicionāli pievēršot uzmanību folk un pasaules mūzikai.

Festivāla pirmajā dienā ar priekšnesumiem uzstājās rokgrupas “Dzelzs vilks”, “Pērkons”, ” Pienvedēja piedzīvojumi”, “Inokentijs Mārpls”, bet kulminācijā enerģisku uzstāšanos sniedza Jamaikas regeja leģenda Deniss Alkapone ar pavadošo sastāvu.

Pirmajā dienā festivāla apmeklētaju noskaņojums vēl lielā notikuma gaidās. Jo paties’, sestdien festivāla programma lūst no pārpilnības raga. Gaidāma gan iemīļota darbnīca “Pie daba krūts”, gan vairākas teātra un dejas performances, durvis vērs kino zālīte, pirmo reizi festivālā tiks atklāta jauna skatuve – “Pīļu dīķis”, uz kuras uzstāsies hiphoperis Fiņķis.

Un visam pāri – daudzveidīga mūzikas programma uz piecām skatuvēm: uzstāsies grupas “Baložu pilni pagalmi”, ”Satellites LV”, “Rīgas modes”, “Das Sonntags Legion”, ” Soundarcade”, ” Auļi”, ”Vennaskond” un ”Sibyl Vane” no Igaunijas, ”Solo ansamblis” no Lietuvas, ”Soviet Soviet” no Itālijas u.c.

Foto: “Labas Dabas”  1. diena

Lasi vēl