Lienes Greifānes pirmā īsfilma turpina saņemt kinofestivālu atzinību

1 komentārs
Lienes Greifānes pirmā īsfilma turpina saņemt kinofestivālu atzinību
FACEBOOK

Dziedātāja, topošā kino režisore Liene Greifāne 2018. gadā uzņēmusi īsfilmu ”Kto Ya”, toties 2019. gadā filma piedalās dažādos kinofestivālos un gūst atzinību, parādot, ka Lienei patiesi piemīt režisores talants.

”Kto Ya” saņēmusi pozitīvu novērtējumu internacionālajā filmu festivālā ”Changing face”, filmu festivālos ”New Harvest”, ”CFIFF”, ”Svoboda”, toties festivālā ”Новый Урожай” tika godāta aktrise Jūlija Hliņina, kura ieguva labākās aktrises titulu.

Dziedātāja Liene Greifāne izdod pirmo singlu krievu valodā

Dzērieni – sekss, ēdiens – sekss, sekss – dzērieni jeb Liene Greifāne nosvin piekto kāzu gadadienu!

”Prieks, ka mīlestība un darbs, ko ieguldījām, tiek novērtēts arī no profesionāļu puses,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Liene.

”Kto Ya” stāsta par sievieti, kura apreibinās ar alkoholu, narkotikām, neadekvātā stāvoklī brauc ar automašīnu un cieš autoavārijā.
Īsfilma filmēta Latvijā, un filmēšana ilgusi trīs dienas.

Daiļā Liene Greifāne veikusi permanento lūpu korekciju

”Domāju par karjeru! Lai viss izdotos maksimāli labi, televīzijas ekrānos jāparādās pēc iespējas biežāk.” Greifāne par filmēšanos Krievijas šovā

Topošā režisore jau vairākus mēnešus strādā pie savas jaunās filmas, kurā tiks atainots deviņpadsmitais gadsimts. Scenārija pamatā ir Čehova stāsta ”Попригунья” motīvi.

Galvenās lomas atveidos jau atzinību ieguvuši aktieri – Oļegs Rjazencevs un Jelizaveta Bojarska.