Liene Greifāne izdod savu pirmo soloalbumu ar nosaukumu Ziemassvētkos!

0 Komentāru
Liene Greifāne izdod savu pirmo soloalbumu ar nosaukumu Ziemassvētkos!
Publicitātes foto

Šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja, samtainās balss īpašniece Liene Greifāne izdevusi savu pirmo soloalbumu ar nosaukumu Ziemassvētkos. Albums ir dubultdisks, kurā ir gan Lienes akustiskās oriģinālprogrammas audio ieraksts, gan arī koncerta video ieraksts, kas norisinājās 2014. gada decembrī koncertzālē Rīga.

Liene Greifāne Latvijas iedzīvotājiem zināma jau vairāk nekā 10 gadus. 2004. gadā piedaloties Fabrikas muzikālajā teātrī, ieguva otro vietu un no tā brīža uzsāka stabilu karjeru mūzikas biznesā. Piedalījusies neskaitāmos televīzijas šovos un šogad šovā Dejo ar zvaigzni guva uzvaru. Liene sevi vienmēr ir uzskatījusi par mērķtiecīgu un strādīgu mūziķi, nav apstājusies pie sasniegtā un strādājusi ar savu vokālu gadiem ilgi.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Lai arī Liene ar savu deju mūzikas programmu bija ierakstījusi un izdevusi daudz singlu, taču disku tā arī neizdeva. Tāpēc šis brīdis ir īpaši nozīmīgs, jo visas dziesmas, kuras ir albumā, Liene ir sarakstījusi pati – gan mūziku, gan arī tekstu. Dziesmās caurvijas mīlestība pret Latviju, pret bērniem un savu ģimeni.

Šī mūzika ir pavisam atšķirīga no tā, ko cilvēki bija pieraduši dzirdēt Lienes deju mūzikā. Šeit katra dziesma ir izjusta, maiga un parāda Lienes patieso dvēseli. Koncertā piedalījās vieni no labākajiem Latvijas mūziķiem. Mazais Operas Un Teātra Orķestris Māra Kupča vadībā, koris Mūza Gunta Cimiņa vadībā, pianists Edgars Jass, ģitāriste Antra Lante, basģitārists Ivars Ozols, bundzinieks Mārtiņš Opmanis un citi.

Koncerta video versijā redzams Lienes patiesais prieks un emocijas, ar kādam viņa izdzied katru dziesmu. Tas ir liels sajūtu virpulis, pēc kura daudzi cilvēki zālē bija sākuši raudāt. Albuma nosaukums ir Ziemassvētkos, ne tāpēc, ka tas būtu Ziemassvētku albums, bet gan tāpēc, ka Liene uzskata, ka tieši Ziemassvētkos cilvēki ir tuvāk viens otram un ir vēlme piedomāt un palīdzēt citiem. Tas ir laiks, kad mēs apciemojam savus mīļos un neaizmirstam arī par bāreņiem, kuri ir vecāku pamesti.

Šis albums būs lieliska dāvana arī katram aizbraukušajam Latvijas iedzīvotājam, jo dziesma Tautas apvienošanās un Latvija, tuvinās jūs saviem mīļajiem šeit, Latvijā. Mēs novēlam patīkamu klausīšanos.

Albumus varat iegādāties no novembra Statoil uzpildes stacijās un veikalos Upe, Randoms, eLpee un Prisma lielveikalu tīklā.

0 Komentāru