Komentāri
Lepojamies! Latviešu diriģents Nelsons otro (!) gadu pēc kārtas saņem “Grammy” balvu
Foto: LETA

Latvija var lepoties! Otro gadu pēc kārtas latviešu diriģents Andris Nelsons saņēmis prestižo “Grammy” mūzikas balvu kategorijā “Labākais orķestra sniegums”.

Kā ziņots “Grammy” oficiālajā mājaslapā, Nelsons ieguvis balvu kategorijā “Labākais orķestra sniegums” (Best Orchestral Performance).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Grammy” balva piešķirta par Dmitrija Šostakoviča ierakstiem “Shostakovich: Under Stalin’s Shadow – Symphonies Nos. 5, 8 & 9”

“Grammy” apbalvošanas ceremonija risinās jau 59. reizi, un šoreiz prestižās mūzikas balvas tiks pasniegtas Losandželosā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl