Leļļu teātris repertuāru papildina ar izrādēm skolniekiem

Komentāri
Leļļu teātris repertuāru papildina ar izrādēm skolniekiem
Publicitātes foto

Līdz ar septembri Latvijas Leļļu teātra repertuārā skolēniem domāto izrāžu klāstam pievienosies Oskara Vailda ironiski gotiskais stāsts Kentervilas spoks. Pirmizrāde gaidāma sestdien, 5. septembrī, informē Latvijas Leļļu teātra pārstāve Anda Dzenīte.

Iestudējuma darbība notiek īstā spoku pilī, ko uz skatuves ”uzbūris” mākslinieks Igors Semjonovs. Izrādi apvij senatnes elpa – gan izvēlētos rekvizītus, gan aktieru tērpus iedvesmojušas 19. gadsimta beigu sadzīve un mode. Intrigu rada fakts, ka visā izrādes laikā skatītājiem redzami tikai trīs no tēliem, bet pārējo varoņu klātbūtne jaušama tikai no viņu ēnām – izrādes režisore Nadežda Aleksejeva iestudējumā izmanto ēnu teātra elementus. Izrādē galvenajā lomā redzams aktieris Artūrs Putniņš, bet pārējos tēlus atveido aktieri Kristīna Varša, Dana Lāce, Anrijs Sirmais, Edgars Kaufelds un Dace Vītola.

Septembra un oktobra repertuārā iekļautas arī citas skolēniem domātās izrādes – Ģirta Šoļa spraigais detektīvs ”dzīvā komiksa” stilā Emīls un Berlīnes zēni, Valda Pavlovska izrāde ar īstu rokgrupu uz skatuves Pepija Garzeķe, kā arī neizskaidrojamu parādību, brīnumu un triku pilnā izrāde Alise Brīnumzemē, ko pagājušās sezonas izskaņā iestudēja režisors Edgars Kaufelds.

Jaunās sezonas otrajā pusē skolēnu auditorijai plānots vēl viens iestudējums –režisors Jans Villems van den Boss (Lielbritānija) abās teātra trupās iestudēs izrādi pēc Karlo Kollodi pasakas Pinokio motīviem. Režisora oriģinālais skatījums uz labi pazīstamo pasaku, kā arī sadarbība ar mākslinieku Reini Pētersonu un komponistu Raimondu Tigulu sola intriģējošu rezultātu, ko skatītāji varēs ieraudzīt 2016. gada martā.

Vairāk informācijas – lelluteatris.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl