Lauris Valters laiž klajā Ziemassvētku dziesmu

0 Komentāru
Lauris Valters laiž klajā Ziemassvētku dziesmu
Publicitātes foto

Līdz ar Pirmās adventes iestāšanos mūziķis Lauris Valters klausītājiem nodod jaunu dziesmu Ziemassvētki manā ielā ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem.

”Šī ir jauka, sirsnīga, gaiša dziesma, kura šajā laikā izgaismo sirdis, padara siltākas sajūtas! Jo tas taču ir brīnišķīgi, ka mums katram ir labs prāts, kā lieliska Adventa un Ziemassvētku rota. To arī visiem no sirds novēlu – mieru, gaišumu un mīlestību!” teic mūziķis.

Mūzikas komponists dziesmai ir Laura Valtera tēvs Egons Valters, dziesmas stīgu aranžiju veidojis kolēģis no grupas ēnas laikiem – Dāvis Ābrams. Savukārt vārdu autore ir pazīstamā dzejniece un bērnu literatūras autore Inese Zandere. Dziesmas radīšanā piedalījušies mūziķi no stīgu kvarteta Kvartz. Ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, viņš arī veicis skaņas apstrādi.


Dziesmu papildina video ar mazās mākslinieces Kates Volkovas piedalīšanos. Video autors ir Kristaps Selga.

Lauris Valters (L.V.) ir mūziķis un dzejnieks, kuru klausītāji vairāk iepazina grupas ēnas sastāvā, kas uz Latvijas mūzikas skatuves savu aktīvo muzikālo darbību realizēja no 2000. līdz 2012. gadam. Šajā gadā mūziķis un viņa draugu apvienība NeParasts Bars izdevuši singlu un videoklipu Tur un Te, kā arī nupat sadarbībā ar dziedātāju Aiju Andrejevu laists klajā singls Būtu tā vērts.

0 Komentāru