Lauris Valters aicina uz koncertu Tad apstājās laiks

Komentāri
Lauris Valters aicina uz koncertu Tad apstājās laiks
Publicitātes foto

Mūziķa Laura Valtera koncerts gaidāms Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā 10. maijā plkst. 19.00, informē mūziķa pārstāve Kristīne Pleša.

Koncertā skanēs daudzas jau zināmas dziesmas – Vieglums Neaprakstāms, Brieži dejo, Tur un te, Nāc, šonakt aizbēgsim!, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Koncertā kopā ar Lauri Valteru uzstāsies arī sitaminstrumentālists Mārtiņš Miļevskis un taustiņinstrumentālists Māris Vitkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pavasaris ir īpašs laiks, kurā viss plaukst un mostas, arī mūzikā ir daudz ko vēstīt, izpaust tieši pavasarī un, cilvēkiem ir vēlme uzņemt sevī daudz gaišā un pozitīvā,” uzsver mūziķis. Koncerts sagaidāms pavasarīgs, gaišs un ar vieglumu piepildīts. Turpina Lauris Valters: ”Tāda ir mana mūzika, tā es sajūtu šo pasauli, pavasari, mīlestību un vēlos tajā dalīties!”

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl