Latviešu pankroka leģendas uzstāsies Nabaklab

Komentāri
Latviešu pankroka leģendas uzstāsies Nabaklab
Foto: Olafs Apustulis

Šajā sestdienā, 29. oktobrī, koncertu rudenīgās noskaņās mūzikas klubā Nabaklab sniegs rokgrupa Inokentijs Mārpls, piedāvājot klausītājiem gan labi zināmas, gan svaigas kompozīcijas, informē kluba pārstāve Anete Enikova.

Inokentija Mārpla līderis Raimonds Lagimovs jeb Dambis, pateicoties savam ieguldījumam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes mūzikas tēvu, pankroka vectētiņu utml., joprojām turpinot izpelnīties dažādus cieņu apliecinošus apzīmējumus. Jau vairāk nekā 25 gadus Dambis ir daudzu nozīmīgu mūzikas pasākumu organizators un ierakstu izdevējs, veicinot un arhivējot pēc iespējas daudzveidīgākas Latvijas andergraunda izpausmes formas.

1985. gadā dibinātā grupa (tolaik ar nosaukumu Aklā zarna) ir leģendāra ar savu ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā. Grupa koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos festivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu veido punk, rock ‘n’ roll, reggae, hardcore, jazz un rock mūzikas elementi.

Pērn tika izdots apvienība izdeva savu ceturto pilna garuma albumu Tup’n turies.

Pirms un pēc koncerta par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ Klāvs Lauls.

Lasi vēl