Latviešu pankroka leģendas uzstāsies Nabaklab

Komentāri
Latviešu pankroka leģendas uzstāsies Nabaklab
Foto: Olafs Apustulis

Šajā sestdienā, 29. oktobrī, koncertu rudenīgās noskaņās mūzikas klubā Nabaklab sniegs rokgrupa Inokentijs Mārpls, piedāvājot klausītājiem gan labi zināmas, gan svaigas kompozīcijas, informē kluba pārstāve Anete Enikova.

Inokentija Mārpla līderis Raimonds Lagimovs jeb Dambis, pateicoties savam ieguldījumam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes mūzikas tēvu, pankroka vectētiņu utml., joprojām turpinot izpelnīties dažādus cieņu apliecinošus apzīmējumus. Jau vairāk nekā 25 gadus Dambis ir daudzu nozīmīgu mūzikas pasākumu organizators un ierakstu izdevējs, veicinot un arhivējot pēc iespējas daudzveidīgākas Latvijas andergraunda izpausmes formas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1985. gadā dibinātā grupa (tolaik ar nosaukumu Aklā zarna) ir leģendāra ar savu ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā. Grupa koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos festivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu veido punk, rock ‘n’ roll, reggae, hardcore, jazz un rock mūzikas elementi.

Pērn tika izdots apvienība izdeva savu ceturto pilna garuma albumu Tup’n turies.

Pirms un pēc koncerta par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ Klāvs Lauls.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl