Latvian Voices izlaiž jaunu dziesmu ar Ziedoņa vārdiem

Pievienot komentāru
Latvian Voices izlaiž jaunu dziesmu ar Ziedoņa vārdiem
Publicitātes foto

Vokālā grupa Latvian Voices izlaiž jaunu dziesmu Ziedoņa vārdiem, gadam strauji ritot uz beigām, steidz iepriecināt klausītājus ar svētku dāvanu – mūziku dzejnieka Imanta Ziedoņa tik populārajam dzejolim Viegli, informē grupas menedžere Sondra Zaļupe.

Grupa tikko atgriezusies no ikgadējās Adventes tūres Vācijā, kur sadarbībā ar vienu no vadošajām mūzikas ierakstu kompānijām Eiropā, Universal Music Group, Electrola, sniedza vairākus koncertus ar nosaukumu Zeit der Wunder dažādās Vācijas pilsētās. Meitenes arī piedalījās populārākajā Vācijas Ziemassvētku televīzijas šovā ar nosaukumu Florian Silbereisens Adventsfest der 100.000 Lichter, atrodoties uz skatuves kopā ar ievērojamākajām vācu popmūzikas slavenībām.

Šis gads grupai bijis iespaidiem un panākumiem bagāts. Viens no lielākajiem sasniegumiem ir bijis jaunas koncertprogrammas un mūzikas albuma Pāri robežām izdošana.

Viegli ir Lauras Jēkabsones oriģināldziesma un viena no 14 jaunajā CD iekļautajām kompozīcijām. Albumu var iegādāties mūzikas ierakstu veikalos Randoms, Upe tuviem un tāliem, kā arī Cita Rota veikalos Jēkaba ielā 20/20, Kalnciema kvartālā un citarota.lv.

Video: