Latvian Voices izlaiž jaunu dziesmu ar Ziedoņa vārdiem

Komentāri

Vokālā grupa Latvian Voices izlaiž jaunu dziesmu Ziedoņa vārdiem, gadam strauji ritot uz beigām, steidz iepriecināt klausītājus ar svētku dāvanu – mūziku dzejnieka Imanta Ziedoņa tik populārajam dzejolim Viegli, informē grupas menedžere Sondra Zaļupe.

Grupa tikko atgriezusies no ikgadējās Adventes tūres Vācijā, kur sadarbībā ar vienu no vadošajām mūzikas ierakstu kompānijām Eiropā, Universal Music Group, Electrola, sniedza vairākus koncertus ar nosaukumu Zeit der Wunder dažādās Vācijas pilsētās. Meitenes arī piedalījās populārākajā Vācijas Ziemassvētku televīzijas šovā ar nosaukumu Florian Silbereisens Adventsfest der 100.000 Lichter, atrodoties uz skatuves kopā ar ievērojamākajām vācu popmūzikas slavenībām.

Šis gads grupai bijis iespaidiem un panākumiem bagāts. Viens no lielākajiem sasniegumiem ir bijis jaunas koncertprogrammas un mūzikas albuma Pāri robežām izdošana.

Viegli ir Lauras Jēkabsones oriģināldziesma un viena no 14 jaunajā CD iekļautajām kompozīcijām. Albumu var iegādāties mūzikas ierakstu veikalos Randoms, Upe tuviem un tāliem, kā arī Cita Rota veikalos Jēkaba ielā 20/20, Kalnciema kvartālā un citarota.lv.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl