Latvian Blues Band paziņo patīkamus jaunumus

Komentāri
Latvian Blues Band paziņo patīkamus jaunumus
Foto: LETA

Mūzikas apvienība Latvian Blues Band pabeigusi darbu ierakstu studijā, kur sagatavotas 14 oriģināldziesmas jaunajam albumam Music of my heart. Tā izdošana plānota šopavasar, informē grupas līderis Jānis Bukovskis.

Visu albumā iekļautos dziesmu autori ir grupas dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis. Mūziķi apgalvo, ka gaidāmais albums būs muzikāli interesants: “Dziesmas radušās no iespaidiem, tūrējot pa pasauli, kā arī no personiskās dzīves priekiem un bēdām. Tāds īsts blūzs – ko sirds jūt, to spēlējam.” Ne velti Bob Margolin (Muddy Waters ģitārists) vienā no pasaules Nr.1 blues žurnāliem Blues Revue grupu dēvē par Eiropas blūza fenomenu – albumā ierakstīto mūziku esot grūti ielikt kāda konkrēta blūza paveida rāmjos.

Jaunā albuma tapšanā piedalījās viesmākslinieki Vīgants Murelis, Oskars Stolse-Semerovs un nu jau par ilggadēju grupas sadarbības partneri kļuvušais Hammond B3 elektroērģeļu meistars Raphael Wressnig, piešķirot īpašu muzikālo nokrāsu. Neiztrūkstošs ir arī Latvian Blues Band pūtēju sekcijas papildinājums no Latvian Radio Big Band – Kristaps Lubovs, Nauris Strežs un Andris Augstkalns.

Ierakstītā materiāla apstrāde veikta Vācijā, savukārt pēcapstrāde un sagatavošana albuma izdošanai ASV. Jaunais albums Music of my heart būs trešais grupas studijas albums. Tas klajā nāks 24. martā, plānota arī albuma prezentācija un afterparty klubā Moonshine. Savukārt pēc albuma prezentācijas Latvian Blues Band dosies jaunā albuma tūrē, koncertējot Šveicē, Vācijā, Polijā unLietuvā.

Albuma tūres noslēgums tiks svinēts ar diviem koncertiem – 8. aprīlī Liepājas klubā Fontaine Palace un 9. aprīlī Palangas mūzikas klubā Vandenis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl