Komentāri
Labvēlīgais Tips izziņo rudens šovus Brīvības nianses
Foto: Jānis Romanovskis

Tas nav 1. aprīļa joks – turpinot tradīciju, grupa Labvēlīgais Tips izziņo savus lielos rudens šovus. Jauno programmu Brīvības nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē un 18. novembrī Arēnā Rīga, informē sabiedrības L Tips pārstāvis Ģirts Lūsis.

Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs Labvēlīgais Tips viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: Kā tur ies? Atbilde jau gan tāpat ir skaidra – ļoti labi! Tieši to pašu var teikt par 2012. gada koncertu Arēnā Rīga, kurā ”Tips” sniedza savu krāšņo jubilejas šovu Tikai 20.

Kāpēc Labvēlīgais Tips koncertēs Arēnā Rīga, turklāt vēl tieši 18. novembrī? Saņemot no Arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nāca ātri un viegli. ”Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas Bi-2 koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?! Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai – 97 un uzrīkot lielāko valsts jubilejas ballīti,” saka koncerta rīkotāji.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl