Laba Daba izziņo daļu pašmāju mūzikas programmas

0 Komentāru
Laba Daba izziņo daļu pašmāju mūzikas programmas
Publicitātes foto

Starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba organizatori izziņo pirmos pašmāju un kaimiņvalstu māksliniekus, kas no 5. līdz 7. augustam priecēs festivāla apmeklētājus. Arī šogad Laba Daba notiks Līgatnes pagasta Ratniekos.

Patlaban jau apstiprināta lielākā daļa mūzikas programmas, un kā pirmās festivāls min pašmāju un kaimiņvalstu mūzikas apvienības. Festivālā uzstāsies grupas Zāle, Tehnikums, Zig Zag, Oranžās brīvdienas, Nē, DJ Krankenwagen, Rīta stienis, Pupociklu vasara, Rūsa, Jauno Jāņu Orķestris, kā arī lietuviešus Spichki, kuri šogad apvienojušies pēc vairāk kā piecu gadu pauzes, un igauņu mūziķus St. Cheatersburg un Kali Briis Band.

Kā pārsteigumus festivāla rīkotāji sarūpējuši dueta Čipsis un Dullais koncertu kopā ar Alisi Josti, kā arī leģendārās grupas Dzidriņas megasistēma apvienošanos.

Drīzumā Laba Daba izziņos arī dažus no šīgada festivāla īpašajiem ārvalstu viesiem. Tāpat šobrīd tiek gatavots muzikāls pārsteigums no līdz šim festivālā nedzirdēta latviešu mākslinieka.

Nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm, būs arī bagāta papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šogad gaidāmas arī izmaiņas skatuvju izvietojumos. Mainīts tiks arī lielās Lāča skatuves novietojums, lai sestdienas sporta sacensības, kuru laukumi līdz šim bijuši pie lielās skatuves, varētu noritēt veiksmīgāk.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā Ratnieki Līgatnes pagastā no 5. līdz 7. augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk nekā septiņdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau astotais norises gads.

Biļetes jau pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

0 Komentāru