Kur Rīgā visizdevīgāk baudīt kino uz lielā ekrāna?

Pievienot komentāru
Kur Rīgā visizdevīgāk baudīt kino uz lielā ekrāna?
Foto: LETA

Rīgas kinoteātros cenas svārstās no 3,70 līdz 7,80 eiro par filmas seansu.

Ziemassvētku brīvdienas ir kā radītas, lai noskatītos kādu labu filmu uz lielā ekrāna. Kur to izdarīt visizdevīgāk, noskaidro raksta turpinājumā!

Kino Citadele – darba dienās izdevīgāk!

Foto: LETA

Foto: LETA

Kinoteātris Kino Citadele, 13. janvāra iela 8, – pirmais daudzzāļu kino Latvijā -, kas piedāvā visplašāko filmu programmu, kinobiļešu cenas mainās atkarībā no filmas izrādīšanas laika un formāta – no 5,20 eiro līdz 7,80 eiro. Plašāk skaties attēlā!

Foto: forumcinemas.lv

Foto: forumcinemas.lv

Iesakām noskatīties:

Kinolente Stīvs Džobss (Steve Jobs) – režisora Denija Boila (Slumdog Millionaire, Trainspotting, The Beach) veidotais stāsts par vienu no dižākajiem prātiem pasaulē – kompānijas Apple dibinātāju Stīvu Džobsu. Filma veidota trīs cēlienos, kas ataino trīs svarīgāko pagrieziena punktus Stīva Džobsa dzīvē, ieskatoties digitālās revolūcijas aizkulisēs un ieskicējot ģeniāla cilvēka portretu šīs revolūcijas epicentrā.

Piedzīvojumu filma Zvaigžņu kari: Spēks mostas (Star Wars: The Force Awakens) kopš pirmizrādes pirmo trīs dienu laikā nopelnījusi 238 milj. ASV dolāru. Šī septītā daļa Zvaigžņu karu filmu sāgā, kuras notikumi norisināsies 30 gadus pēc oriģinālās triloģijas pēdējās filmas Džedaju atgriešanās notikumiem.

Esat noguruši no cukursaldām romantiskām Ziemassvētku komēdijām? Skatieties pirmo Ziemassvētku komēdiju īstiem džekiem – Sekss, narkotikas un zvaniņš skan (The Night Before)! Trīs bērnības draugiem – Ītanam, Aizekam un Krisam ir viena sena tradīcija – katrā Ziemassvētku vakarā viņi kopā iet ielās un pamatīgi uzdzīvo! Taču nu ir pienācis laiks kļūt pieaugušiem un rāmākiem, tāpēc šai labajai tradīcijai ir jāpieliek trekns punkts ar vēl vienu pēdējo ballīti. Un ja reiz pēdējo, tad vistrakāko!

Sniega kaujas (Snowtime!) – jaunā animācijas filma ziemīgās noskaņās visai ģimenei. Ziema, sals, ledus pilis un iemīļotā bērnu izklaide – pikošanās! Īsinādami laiku ziemas brīvdienās, mazā, sniega ieputinātā ciematiņa bērni nolemj sarīkot vērienīgas sniega kaujas. Kā noslēgsies šī aizraujošā un dažbrīd pat bīstamā rotaļa? Kurš gūs uzvaru? Vai uzvara šādās kaujās maz gūstama?

Eiropas Kinoakadēmijas balvas laureāte – Paolo Sorrentīno kinolente Jaunība (Youth). Pēc Dižā skaistuma (Oskars par labāko ārzemju filmu) itāļu režisors radījis Fellīni cienīgu fantasmagoriju par jaunības burvību un atmiņas trauslumu. ”Zelta palmas zara” nominācija Kannu kinofestivālā, Skatītāju simpātiju balva Karlovi Varu kinofestivālā 2015. gadā.