Komentāri

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē plkst. 19.00 Valsts akadēmiskais koris Latvija kopā ar diriģentu Māri Sirmo pirmatskaņos 14 jaunas kora dziesmas. Koncerts būs īpaši veltīts Tēvzemes tēmai.

”Koncerts būs bagāts pārsteigumiem – šis projekts ir unikāls ar to, ka jaunas kora dziesmas raksta ne tikai komponisti ar lielu vārdu, bet arī profesionāli izglītoti mūziķi, kuri ikdienā strādā dažādos žanros un nav tik pamanīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā dzirdēsim darbus, ko rakstījuši arī ārzemēs dzīvojoši latviešu komponisti – programma ir tiešām daudzkrāsaina un ar nepacietību gaidām rītdienu,” saka diriģents Māris Sirmais.

11. novembrī dzirdēsim kora dziesmas, ko sacerējuši komponisti Jānis Aišpurs, Juris Ābols, Ilona Breģe, Aivars Broks, Līga Celma-Kursiete, Georgs Juris Ķeniņš, Māris Lasmanis, Zigmars Liepiņš, Vineta Līce, Imants Ramiņš, Indra Riše, Andris Sējāns, Renāte Stivriņa un Valdis Zilveris.

Video: Jāņa Aišpura stāsts par dziesmas tapšanu

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl