Komentāri
Kinofestivāls Spektrs III izziņo pilnu filmu un pasākumu programmu
Publicitātes attēls

Negaidot tradicionālo kinofestivālu sezonu, Spektrs III veidotāji to šogad nolēma rīkot divās daļās – pavasarī un rudenī. Turklāt pirmo reizi festivāla vēsturē tas norisināsies gandrīz nedēļu – no 7. līdz 13. aprīlim –, kad darba dienās kinoteātrī Kino Citadele noritēs filmu pirmizrādes, bet brīvdienās būs iespēja ļauties atkārtojumu kinomaratonam.

”Kā ierasts, esam sagatavojuši Latvijas kino skatītājiem pilnu kinopārdzīvojumu spektru – deviņas uz lielajiem ekrāniem pie mums vēl nekad nerādītas filmas, starp kurām gan aktuālākais no Holivudas nepopkornkino piedāvājuma, gan atzītas citu kinofestivālu laureātes. Pirmoreiz festivāla vēsturē arī rubrika ”klasika uz lielā ekrāna” – šis gods ticis Nikolasa Vindinga Refna kulta filmai Draivs (Drive), stāsta festivāla direktors Sergejs Musatovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilns festivāla filmu saraksts

  • Ex Machina (Ex Machina), rež. Alekss Gārlends, 2015. gads
  • Lielais medījums (Big Game), rež. Džalmari Helanders, 2015. gads
  • Balsis (The Voices), rež. , 2014. gads
  • Spiveta neticamie piedzīvojumi (The Young and Prodigious T.S. Spivet), rež. Žans-Pjērs Ženē, 2013. gads
  • Tas seko tev (It Follows), 2014. gads
  • Kas notiek krēslā (What We Do in the Shadows), rež. Džermeins Klements, Taika Vaititi, 2014. gads
  • Mežonīgie stāsti (Relatos Salvajos), rež. , 2014. gads
  • Babaduks (The Babadook), rež. Dženifera Kenta, 2014. gads
  • Draivs (Drive), rež. Nikolass Vindings Refns, 2011. gads

Spektrs nebūtu iedomājams arī bez papildu aktivitātēm: šoreiz fokuss uz Latvijas kino, kuru pārstāvēs Piens īsfilmas uz lielā ekrāna (ar autoru piedalīšanos), kā arī pirmā publiskā Aigara Graubas un Andreja Ēķa projekta Nameja gredzens prezentācija. Tam visam klāt atsevišķa prezentācija par ”bailenēm”, bet festivālu noslēgs unikāls pasākums – kulta seriāla Troņu spēles jaunākās sezonas pirmizrāde uz lielā ekrāna.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl