Kinofestivāls Spektrs aicina uz brīvdabas kinovakariem Spīķeros

Komentāri
Kinofestivāls Spektrs aicina uz brīvdabas kinovakariem Spīķeros
Publicitātes foto

Sākot ar jūliju, kinofestivāls Spektrs aicina ikvienu uz brīvdabas kinovakariem, kas norisināsies Spīķeru kvartālā. Pasākumu sērija tiks atklāta 9. jūlijā plkst. 22.30 ar aizraujošo trilleri Draivs (Drive). Ieeja – bez maksas.

Kino vakari būs iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesim izbaudīt lielisku kino uz lielā ekrāna, kā arī spirgtos vasaras vakarus un zvaigžņotās Rīgas debesis radošajā un ar vēstures auru apveltītajā Spīķeru kvartālā.

Brīvdabas kino vakari Spīķeros norisināsies 9. un 23. jūlijā, kā arī 6. un 20. augustā, ieeja no plkst. 22:30. Piedāvājumā būs četras dažādu žanru un tematikas filmas, tādējādi piedāvājot apmeklētājiem izbaudīt plašu emociju gammu, izdzīvojot visdažādākos notikumus kopā ar filmu galvenajiem varoņiem, norāda kinofestivāla pārstāvji. Visas filmas būs angļu valodā bez subtitriem.

“Lai aktualizētu rudens beigās – no 23. līdz 29. novembrim – gaidāmo kinofestivālu Spektrs un vienkārši baudītu labu kino vasarā, brīvdabas apstākļos, kinoprojekts Spektrs, sadarbībā ar Spīķeriem piedāvā četru lielisku filmu programmu, kura emocionāli bagātinās siltos vasaras vakarus. Programmas ietvaros skatītāji varēs redzēt labākās filmas no Spektra repertuāra, kā arī kādu izcilu pārsteigumu, par kuru nedaudz vēlāk,” saka kinofestivāla Spektrs direktors Sergejs Musatovs.

Pirmais Spektra kino vakars Spīķeros tiks atklāts ar kinopasaulē jau atzinīgi novērtēto trilleri Draivs, kurā galveno lomu atveido aktieris Raiens Goslings. Pasākuma ieskaņā no plkst.22:30 ar filmas skaņu celiņu kinoseansa apmeklētājus iepazīstinās un īstu draiva atmosfēru Spīķeru pagalmā uzjundīs DJ Lady Krii.

23. jūlijā Spīķeros tiks izrādīta piedzīvojumu filma T.S. Spivet, savukārt 6. augustā asa sižeta drāma 71: Pēdējais kareivis.

Apmeklētāji laipni aicināti uz kinofestivāla Spektrs pirmo kinovakaru Spīķeros jau 9. jūlijā Maskavas ielā 12k-2. plkst. 22.30. Ieeja visos kino vakaros – bez maksas.

Lai kinovakaros nekļūtu vēsi, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumiem droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.

Lasi vēl