Kinoblogeri aicina uz NOGALINĀT BILU īpašo dubultseansu!

Komentāri

Šā gada 27. jūnijā Kinoblogeri piedāvā vēlreiz uz lielā ekrāna noskatīties un izbaudīt leģendārā kinorežisora Kventina Tarantīno ne mazāk leģendāro diloģiju Nogalināt Bilu pavisam īpašā pasākumā k/t Kino Citadele!

Bang bang, he shot me down
Bang bang, I hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, my baby shot me down.

Šis ir Kventina Tarantīno gads – tāpat kā jebkurš, kurā iznāk viņa jaunā filma! Rezervuāra suņus mēs citējam no galvas, Lubene nesen svinēja 20 gadu jubileju, Death Proof mēs labāk aizmirstu, bet Jackie Brown vēl nav pienācis laiks… Kas atstāj mūs ar vienīgo loģisko izvēli – tiekamies uz unikālu, izcilu un vēl nebijušu pasākumu, lai vēlreiz noskatītos abas Kill Bill daļas jeb Kinoblogeri piedāvā Kill Bill: The Whole Bloody Affair!

Seansa treileris

Kā vēsta sena Klingonu paruna, tad atriebību vislabāk ir pasniegt aukstu, taču mūsu pasākumā viss būs karstāks par karstu – prezentācija no Vislatvijas Tarantīnofīla Sergeja @moosatov Musatova, konkurss par Tarantīno filmām un to pasauli, izcils Harija plakāts, kuru iespējams arī iepriekš pasūtīt, saprātīga pauze starp filmām un lieliski pavadīts vakars, un tas viss tikai par 9,90 eiro vai pat lētāk (Red Apple cigaretes un Big Cahuna burgers cenā neietilpst)!

Foto: Kinoblogeri

Foto: Kinoblogeri

Ja šī lieta aizies, skatīsimies arī citu klasiku uz lielā ekrāna, tāpēc nevilcinieties un atzīmējiet kalendārā sestdienu, 27. jūniju, kad gaidām jūs k/t Kino Citadele plkst. 18.30!

Biļetes jau pieejamas šeit!
Atzīmējamies Facebook pasākumā šeit!

Lasi vēl