Karaliskais improvizācijas teātris piedāvā Skuju tev 5

Komentāri
Karaliskais improvizācijas teātris piedāvā Skuju tev 5
Foto: karaliskais.com

Karaliskais improvizācijas teātris (KIT) jau piekto gadu decembrī aicina uz improvizētu vakaru Skuju tev! īpašā Ziemassvētku noskaņā.

Decembrī KIT sastāvā improvizēs Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks, Jurijs Djakonovs un Katrīna Albuže, bet muzicēs Valters Osis.

”Pirms katras izrādes skatītājus pārsteigsim ar gardām dāvanām no saldumu ražotāja Laima. Kā arī esam priecīgi paziņot, ka pirmo reizi mūsu improvizācijas teātra vēsturē pirmo Skuju tev 5 izrādi varēs skatīties tiešraidē,” vēsta KIT komanda.

Tiešraidi nodrošinās mobilo sakaru operators Latvijas Mobilais telefons.

Izrādes norisināsies 3., 16., 17. un 30. decembrī kinoteātrī K.Suns. Izrāžu sākums pulksten 19.00

Biļetes nopērkamas Biļešu serviss kasēs un internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl