Komentāri
Karaliskais improvizācijas teātris jauno sezonu atklās ar koncertu Kalnciema kvartālā
Foto: Ieva Čīka, LETA

Karaliskais improvizācijas teātris (KIT) ar koncertu šovakar Kalnciema kvartālā festivāla “Baltijas pērle” ieskaņas vakarā atklās 7.sezonu.

Vakaru plkst.19:00 atklās grupa, kuruā apvienojušies Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks, Valters Osis un Katrīna Albuže. Pasākumu turpinās triecienroka grupa “A pie mums Jelgavā” un vakaru noslēgs apvienība “UMAY”.

No 10. septembra katru trešdienu plkst. 19:00 kinoteātrī “K-Suns” notiks KIT izrādes “Humors Nobāl”.

“Humors Nobāl” programma arī turpmāk plānota komēdijas žanrā, taču šo sezonu KIT radošā komanda ir apņēmusies vadīt eksperimentu un dažādības gaisotnē. Teātris šosezon piedāvās dažādus improvizācijas formātus – īsās un garās formas, muzikālās, kā arī tematiskās formas.

Biļetes uz jaunās sezonas izrādēm kinoteātrī “K-Suns” pieejamas bilesuserviss.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl