Komentāri
Kalnciema kvartālu pieskandinās grupa Sigma un Urban Poetry
Publicitātes foto

Šodien, 11. jūnijā, Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies grupa Sigma, kas klausītājus iepriecēs ar savu debijas albuma Sazaroto taku dārzs dziesmām, kā arī festivāla Urban Poetry ietvaros izskanēs Melnā Cauruma koncerts un grupas Gas of Latvia priekšnesums.

Grupas Sigma mūzikā rodamas poproka, indie roka un elektroniskās mūzikas ietekmes, ko papildina arī amerikāņu minimālisma mūzikas idejas. 2012. gadā sadarbībā ar četriem jaunākās paaudzes dzejniekiem grupa radīja mūzikas un dzejas performanci Mūsu dienu skaņu celiņš. Šajā periodā tapušas arī dziesmas ar dzejnieku Arvja Viguļa, Arta Ostupa, Ingas Gailes, Kārļa Vērdiņa, Ineses Zanderes un Ulda Bērziņa vārdiem, kas pērnā gada septembrī izskanēja pasākumā Dzejkoncerts Rīgas Domā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā grupas Sigma sastāvā uzstāsies Jānis Ozoliņš (klavieres un vokāls), Kaspars Lastovskis (basģitāra) un Uģis Eihvalds (bungas).

Festivāls Urban Poetry ir starptautisks daudznozaru laikmetīgās mākslas pasākums, kura ietvaros Kalnciema kvartālā norisināsies Melnā Cauruma koncerts. Tajā izskanēs latviešu laikmetīgās akadēmiskās mūzikas komponistu Annas Ķirses, Lindas Leimanes un Evijas Skuķes skaņdarbi, Agates Burkinas vokāls, Klāva Taimiņa trompete, Pētera Trasuna alts, Ērika Kiršfelda čells un Zanes Jurevicas flauta.

Festivāla ietvaros dzirdēsim arī grupas Gas of Latvia priekšnesumu, kurā izskanēs skaņdarbi no topošā dziesmu albuma Gulbju Ezers ar Annu Ķirsi pie mikrofona. Grupas sastāvā uzstāsies Andris Indāns (elektronika un vokāls), Anna Ķirse (sintezators un vokāls), Undīne Balode (čells). Koncerta skanēs dzismās ae Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00. Ieeja – bez maksas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl