Kalnciema kvartāls atklās piekto koncertsezonu

Komentāri
Kalnciema kvartāls atklās piekto koncertsezonu
Markas Palubenka (Publicitātes foto)

21. maijā ar lietuviešu mūziķa Markas Palubenkas uzstāšanos tiks atklāta Kalnciema kvartāla piektās brīvdabas koncertsezona.

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncerti notiks katru ceturtdienu līdz pat septembra sākumam. Programmu veidos gan pašmāju mūziķu talantīgākās apvienības, gan ārvalstu izpildītāji. Kalnciema kvartāls ir iemantojis plašu popularitāti arī ārpus Latvijas, tāpēc ir gaidāmi vairāki pārsteigumi – muzikālās programmas papildinājumi ar viesmāksliniekiem, norāda Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Lietuviešu mūziķis Markas Palubenka jau ir labi zināms arī Latvijas publikai – viņš vairākkārt uzstājies Positivus festivālā un citur Latvijā, kā arī ierakstījis divas dziesmas kopā ar grupu Astro’n’out un bijis apvienības 10 gadu jubilejas koncerta viesis. Nesen izdevis otro albumu Puzzleman.

Markas Palubenka dziesminieka karjeru Lietuvā sāka ar spožu uznācienu 2012. gadā, kad izdeva savu pirmo albumu, ieguva Lietuvas mūzikas balvu nominācijās Gada debija un Labākais alternatīvās mūzikas izpildītājs. Viņa pirmais albums no fun 101 saņēma pozitīvas kritiķu atsauksmes visā Baltijā.

https://soundcloud.com/markas-palubenka/a-woman-of-stone

21. maija koncerta pirmajā daļā uzstāsies jaunā, talantīgā dziedātāju Taronuhi Hačjanu (Taronuhi Khachyan) ar skatuves vārdu PYØR. Koncertā skanēs pašas Taronuhi sacerētās dziesmas, džeza skaņdarbus, kā arī pasaulslavenu dziedātāju hiti. Mūziķe šobrīd mācās Rīgas 2. ģimnāzijā, ir pabeigusi Rīgas 3. mūzikas skolu un mērķtiecīgi turpina attīstīt vokālu, spēlē klavieres un bungas, papildina zināšanas arī Ņujorkā. Sevi spilgti pieteikusi un jau pamanīta dažādos Latvijas medijos. 21. maija uzstāšanās Kalnciema kvartālā būs lielākais Taronuhi koncerts.

https://soundcloud.com/pyorofficial/without-dads-love

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks plkst. 19.00 – 23.00. Ieeja – bez maksas.

Lasi vēl