Kalnciema kvartāla koncertsezonu noslēgs ansamblis Manta un Rudaka diskotēka

Komentāri
Kalnciema kvartāla koncertsezonu noslēgs ansamblis Manta un Rudaka diskotēka
Publicitātes foto

Nākamceturtdien, 3. septembrī, ar ansambļa Manta koncertu tiks noslēgta Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertu sezona. Vakaru ievadīs DJ Ulda Rudaka vinila plašu diskotēka.

Ansambli Manta 2010. gadā dibinājis ilgstošs pašmāju neatkarīgās scēnas dalībnieks Edgars Šubrovskis (Kartāga, Hospitāļu iela, Gaujarts). Ansamblī darbojas alternatīvās estrādes pārstāvis un teātra mūzikas autors Edgars Mākens (Gaujarts), elektroniskās mūzikas entuziasts Oskars Upenieks (EMD) un Latvijas Mūzikas akadēmijas students ar pankroka un Eirovīzijas pieredzi Raitis Viļumovs (Neprodukts, Ārzemnieki).

Ansamblis nav piesaistīts žanra rāmjiem un izvēlas stilu atbilstoši katrai dziesmai, tādēļ Mantas skanējumā var sadzirdēt regeju, sintpopu, balādes, roku, disko, etno un citus žanrus. Arī instrumentu klāsts ir savdabīgs:

Edgars Šubrovskis – balss, ģitāra, basģitāra
Edgars Mākens – ērģeles, klavieres, stilofons, balss
Oskars Upenieks – taustiņi, elektrobass, sampli, balss
Raitis Viļumovs – bungas, elektrobungas, balss, sitamie, taustiņi

2014. gada augustā Manta izdeva savu debijas albumu, kura dziesmas uz diviem lenšu magnetofoniem analogi ierakstītas Ingus Baušķenieka studijā Bicycle Systems. Albums saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons kā labākais 2014. gada alternatīvās mūzikas albums, kā arī balvu par gada labāko albumu no portāla alternative.lv. 2015. gada maijā albums izdots vinila formātā.

2015. gada martā Manta un četri filozofi kopīgi radīja konceptalbumu Buržuāziskās filozofijas marasms četrām balsīm ar ansambli ar runām un dziesmām pēc B. E. Bihovskija brošūras motīviem.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl