Kalnciema kvartālā atklās rudens mēnešiem veltītu izstādi

0 Komentāru
Kalnciema kvartālā atklās rudens mēnešiem veltītu izstādi
Publicitātes foto

No 15. oktobra līdz 4. novembrim Kalnciema kvartāla galerijā būs atvērta Reiņa Virtmaņa un Valda Brožes izstāde ”Oktobris un Novembris”, informē Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Izstādē ”Oktobris un Novembris” būs apskatāmi abu autoru, kurus saista cieša draudzība, kā arī neciešama biežuma sarunas, jaunākie darbi. Reinis Virtmanis izstādīs savus darbus ar kopēju nosaukumu ”Ilustrācijas neuzrakstītai grāmatai”. Tas ir aizsākts zīmējumu cikls, ideju sprakšķis vai drīzāk mēģinājums noķert kaut ko svarīgu ikdienībā. Savukārt Valdis Brože par saviem darbiem izsakās šādi: ”Krāsas, līnija un telpa. Uz plakanas telpas lido mākoņi ar antenām. No līnijām izpeld kāds acij atpazīstamāks tēls. Te ir, te nav.”

”Oktobris un Novembris” ir otrā Valda Brožes un Reiņa Virtmaņa kopīgā izstāde, pirmā ”Maijs un Jūnijs” notika gandrīz pirms desmit gadiem galerijā ”Carousel”.

Reinis Virtmanis (1976) mācījies Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās komunikācijas un glezniecības nodaļās. Darbi atrodas Latvijas Nacionālās mākslas muzeja un citu valstu publiskajās un privātajās kolekcijās.

Valdis Brože (1974) mācījies Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās komunikācijas nodaļā. Izstādījies Latvijā un Eiropā, kā arī ASV, Krievijā un Argentīnā. Darbi balstīti uz līniju un krāsu. Vairāk laika velta emaljētu rotu radīšanā.

Izstāde apskatāma katru dienu no 10.00 līdz 22.00, izņemot svētdienas.

0 Komentāru