Jūrmalā uzstāsies populārā Krievijas dziedātāja Jeļena Vajenga

Pievienot komentāru
Jūrmalā uzstāsies populārā Krievijas dziedātāja Jeļena Vajenga
PUBLICITĀTES FOTO

28. augustā Dzintaru koncertzālē solo koncertu sniegs Krievijas estrādes dīva Jeļena Vajenga, kura ir uzskatāma par vienu no populārākajām Krievijas māksliniecēm – koncertu skaita un to apmeklējuma ziņā.

Uz skatuves izskanēs balādes, romances un dziesmas ar klasiķu dzejas vārdiem un, protams, autores kompozīcijas, kas zālē radīs neatkārtojamu gaisotni.

”Mana mūzika ir folkroks, senās balādes, pilsētas romances, šansons, starp tām nav iespējams novilkt robežas,” Jeļena Vajenga par savu daiļradi.

Kopā ar Vajengu uz skatuves kāps arī muzikanti. Dziedātāja uzstāsies kopā ar grupu, kuras sastāvā ir ģitāristi, basģitāristi, pūšamo instrumentu virtuozi, pianists, bundzinieks un akordeonists.

Skatītājiem, kuri Jeļenu vēl nepazīst, pirmais koncerts vienmēr ir atklājums, kas maina priekšstatu par viņu kā par mākslinieci.

Izejot uz skatuves, Jeļena savus muzikālos numurus nevis vienkārši izpilda, bet gan aicina klausītājus uz īstu grēksūdzi.

Ikkatrs viņas koncerts ir kā monologs ar skatītāju – par mūslaikos īpaši nozīmīgām un mūžīgām idejām.

Mākslinieci nekad nav iespējams iepriekš paredzēt, ikviena viņas parādīšanās uz skatuves – tā ir jauna izrāde, katra ar īpašu dramaturģiju un attiecībām ar zāli. Tas ir ”Jeļenas Vajengas teātris”.

Biļetes uz pasākumu iegādājies ŠEIT!