Juris Kulakovs, Dima Bilans un Skyforger – ko šodien iesākt?

Komentāri
Juris Kulakovs, Dima Bilans un Skyforger – ko šodien iesākt?
Foto: LETA

Sestdienas ir dienas, kurās visi varam atviegloti uzelpot par to, ka līdz jaunās darba nedēļas sākumam vēl diena starpā, kas nozīmē – var pasākt kaut ko jautru un interesantu. Lūk, neliels ieskats tajā, kas notiek Rīgā un Latvijā šodien, 22. augustā.

Rīgā

Tiem, kas dzīvo mūsu galvaspilsētā un neplāno doties laukā no tās, nelielam ieskatam varam piedāvāt sekojošu programmu:

10:00 – 16:00
Kalnciema kvartālā svin Gulbenes dienu – ja Tavas saknes sniedzas no šīs pilsētas vai vienkārši interesē, ko tā var piedāvāt, tiekamies Āgenskalnā!

11:00
Lienes ielas svētki – šā gada svētku ietvaros tiks atzīmēti divi ievērības cienīgi notikumi, ar kuriem Lienes ielas apkārtnei ir vēsturiska saikne, – Latviešu strēlniekiem 100 un Ugunsdzēsībai Latvijā – 150. Kā arī vairāk par Lienes ielas unikālo arhitektūru un vēsturi varēs uzzināt Lienes ielas svētku laikā īpaši organizētās vēsturiskās ekskursijās.

19:30
Dzintaru koncertzālē koncertu sniedz dziedātājs Dima Bilans no Krievijas

Latvijā

11:30
Sākas Ropažiem 810 svētku svinības, kurās visas dienas garumā, apvienojot mūsdienas un senatni, pirmo reizi Latvijā notiks viduslaiku bruņoto jātnieku un zirgu paraugdemonstrējumi, bet vakarā sadziedāšanās kopā ar komponistu Uldi Marhilēviču un Latvijas Nacionālā teātra dziedošajiem aktieriem

21:00
Liepājas brīvdabas koncertzālē Gypsy Camp notiks grupas Skyforger koncerts

21:00
Atceroties 1985.gada 6.jūlijā Ogres estrādē notikušo grupas Pērkons koncertu, Ogres estrādē norisinās pirmais festivāls Kulakova nakts, kurā uzstājas grupas Pērkons, Instrumenti un Menuets, Ogres pūtēju orķestris, kā arī koris Gaudeamus diriģenta Ivara Cinkusa vadībā un citi mūziķi

Lasi vēl