Jēkabs Nīmanis, JRT aktieri un Vladislavs Nastavševs uzstāsies kopīgā koncertā

Pievienot komentāru
Jēkabs Nīmanis, JRT aktieri un Vladislavs Nastavševs uzstāsies kopīgā koncertā
Publicitātes foto

Ceturtdien, 13. augustā, pēc apmeklētāju vēlēšanās Kalnciema kvartālā uzstāsies Jēkabs Nīmanis un Jaunā Rīgas teātra aktieri ar Mīlestības dziesmām no skatītāju iemīļotās izrādes Latviešu mīlestība, informē Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Dziesmas tika radītas Jaunā Rīgas teātra izrādei Latviešu mīlestība 2004. gadā pēc režisora Alvja Hermaņa iniciatīvas un saturiskās koncepcijas. Dziesmu tekstus veidojuši aktieri Kaspars Znotiņš un Guna Zariņa, taču lielākās daļas albumā dzirdamo dzejoļu autors ir aktieris Vilis Daudziņš.

Par dziesmu muzikālo un kompozicionālo pusi galvenais atbildīgais ir Jēkabs Nīmanis, taču albuma ierakstā sapulcējies vesels grupas sastāvs: Jēkabs Nīmanis – dzied un spēlē ģitāru; Andris Keišs – dzied un spēlē basģitāru; Varis Piņķis – bungas un citi ritma instrumenti; Artūrs Bērziņš – trombons; Kristaps Pētersons –kontrabass.

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies arī JRT režisors un komponists Vladislavs Nastavševs, kas savā priekšnesumā atskaņos paša komponētu mūziku no savām izrādēm.

Režisors V. Nastavševs plašākai auditorijai pazīstams ar izrādēm Jūlijas jaunkundze (2012, Valmieras Drāmas teātris), Vecene (2012, Nacionālais teātris), Idiots (2015, Nacionālais teātris), Cerību ezers (2015, Jaunais Rīgas teātris). Režisora izrāde Peldošie, ceļojošie saņēmusi 2013./2014. gada sezonas Spēlmaņu nakts balvu Gada lielās formas izrāde un Laikraksta Diena gada balvu kultūrā (2014). Nastavševs par šo izrādi Spēlmaņu naktī nominēts kā gada režisors.

Ceturtdien pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja – bez maksas.