Jaunā Rīgas teātra aktieri ierunā Klausāmpasakas

0 Komentāru
Jaunā Rīgas teātra aktieri ierunā Klausāmpasakas
Publicitātes foto

Jaunais Rīgas teātris (JRT) šajā rudenī sagatavojis īpašu pārsteigumu lieliem un maziem klausītājiem, izdodot pasaku dubultalbumu Klausāmpasakas.

Dubultalbumā pasakas ierunājuši visi Jaunā Rīgas teātra aktieri, kā arī šā ieraksta režisore Māra Ķimele. Mūzikas un skaņu autori ir Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs, kas katru pasaku papildinājuši ar brīnumainām noskaņām.

”Ierakstos dzirdēsit 24 aktieru pašu izvēlētas latviešu, lietuviešu, japāņu, indiāņu, balkāru, sāmu un daudzu citu tautu pasakas. Man īpaši mīļas ir latviešu tautas pasakas, jo tās izceļas ar sulīgu un bagātu valodu, kā arī ļoti krāsainiem tēliem. Šis dubultalbums būs interesants gan lieliem un maziem bērniem, gan vecākiem un vecvecākiem,” stāsta JRT un Klausāmpasaku režisore Māra Ķimele.

Klausāmpasakas izdotas ar Swedbank un Ziedot.lv atbalstu. Trīs pušu sadarbība un atbalsts programmai Mīļā auklīte aizsākās 2012. gadā ar 22 unikālu grāmatzīmju kolekciju ar katra JRT aktiera zīmētiem lāčiem un personiskiem bērnības stāstiem. Šodien kolekcija papildināta ar aktrises Ingas Tropas grāmatzīmi, kuru kopā ar citām par ziedojumu var saņemt JRT, Ziedot.lv Labdarības mājā un Swedbank filiālēs visā Latvijā.

”Pasakas veido mūsu pirmos spilgtos tēlus, emocijas un jūtas. Tās apliecina, ka labais vienmēr uzvar ļauno. Arī mēs, pieaugušie, ticam pasakām. Ticam, ka kopā varam veidot šo aizraujošo stāstu par mūsu neatlaidību un spēju palīdzēt. Jaunās klausāmpasakas ļaus daudziem vecākiem kādu vakaru pasaku lasīšanas vietā saviem bērniem uzlikt šo disku, dodot atelpu piesātinātajā dienas ritmā. Savukārt ziedojums programmai Mīļā auklīte nodrošinās auklītes pakalpojumus tiem vecākiem, kuru ikdiena pilnībā ir veltīta slimajam bērnam. Un viņiem šis atelpas brīdis ir kritiski nepieciešams. Tāpēc aicinu ikvienu, kas mīl pasakas un tic tam, ka brīnumus varam radīt mēs paši, atbalstīt šo projektu,” aicina Swedbank valdes locekle Irīna Pīgozne.

Klausāmpasaku dubultalbums par 10 eiro ziedojumu no 12. novembra būs pieejams Ziedot.lv Labdarības mājā un Swedbank filiālēs visā Latvijā. Albumu varēs iegādāties arī JRT kasē, tā pārdošanas cena būs 12,11 eiro, tai skaitā PVN. 10 eiro no katra albuma tirdzniecības ieņēmumiem sadarbībā ar Ziedot.lv tiks ziedoti labdarībai. Papildu informācija par labdarības programmu pieejama Ziedot.lv mājaslapā: ziedot.lv/milaauklite.

0 Komentāru