Jaunā dziesminiece Anneli Arro piedāvā dziesmu Dance

Komentāri
Jaunā dziesminiece Anneli Arro piedāvā dziesmu Dance
Foto: Zigmunds Ziemelis

Jaunā dziesminiece Anneli Arro, kura līdz šim zināma kā meiteņu grupas Sus Dungo bundziniece un perkusioniste, piedāvā noklausīties dziesmu Dance no 27. aprīlī iznākušā solo albuma Lucas, informē mūziķes pārstāve Kristīne Pleša.

“Rakstot dziesmu Dance, gribējās, lai tā ir dejiska un tajā ir kas tāds, kas liek iekustēties, un beigās sanāk, ka ne tikai gurniem,” stāsta dziesmas autore Anneli.

Audio

https://soundcloud.com/anneli-arro-1/anneli-arro-dance

Lucas ir Anneli Arro pirmais solo albums, kurā iekļautas astoņas dziesminieces pašas sacerētas un izpildītas akustiskas kompozīcijas balsij un ģitārai. Albums tapis 2015. gada beigās un 2016. gada sākumā Rīgā un ir tā saucamais bedroom (guļamistabas) ieraksts. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Carl Saff (ASV).

Albums Lucas iznāca un tika prezentāts 27. aprīlī K. K. fon Stricka Villā un ir pieejams lejuplādei Bandcamp.

Anneli Arro tuvākie solo koncerti:

  • 19. maijā plkst. 21:00 Rīgā, kultūras telpā Autentika B2, Bruņinieku ielā 2;
  • 21. maijā plkst. 21:00 Cēsīs, mākslas telpā Mala, Lielā Skolas ielā 4.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl