Jau piekto reizi labdarības dienā Bruknā pulcēsies Latvijas populārākie mūziķi

Komentāri
Jau piekto reizi labdarības dienā Bruknā pulcēsies Latvijas populārākie mūziķi
Foto: Aivars Ķesteris/Picture-agency.lv

3. jūlijā plkst.17.00 jau piekto reizi Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts Uzcel savu baznīcu!, kas šo gadu laikā kļuvis par neatņemamu Latvijas vasaras kultūras kalendāra notikumu. Tāpat kā citus gadus, arī šovasar notiks īpašs lielkoncerts, kurā piedalīsies Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi.

Šobrīd savu dalību apstiprinājuši Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Ainars Virga, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, grupas Putnu balle un Willow Farm. Mūziķu saraksts tiks papildināts un plašāka informācija par gaidāmo lielkoncertu sekos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piekto reizi ļaudis no malu malām aicināti pagriezt savas ceļazīmes ainaviskās Bruknas muižas virzienā, lai kopēji piedzīvotu to, vārdiem neaprakstāmo, īpašo sajūtu, kura katru gadu atkal no jauna piedzimst vietā, kurā ik uz soļa sastopama cilvēcība un tās gara spēks.

Foto: pērnais gads Bruknā

Stāsts par kopēji celtu baznīcu piedzima 2012.gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi un teju neticami, ka nu pašu rokām celtais dievnams vēris savas durvis. Šī baznīca ir apliecinājums cilvēka neizmērojamam gara spēkam, kurš, liekot laukakmeni pie laukakmeņa ceļ ne tikai fizisku ēku, bet bruģē pats savu sirds ceļu.

Kā zināms, Bruknas muižā atrodas rehabilitācijas vieta Kalna svētību kopiena, kuras mērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. 2011. gadā Andreja Mediņa iniciēta, tika sākta baznīcas būve Bruknā, jo muižā esošā kapela kļuva par mazu.

Arī šogad labdarības notikums Uzcel savu baznīcu! piedāvās apmeklētājiem gan mākslas meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci, un Ievu Bondari, gan iespēju vēro melnās keramikas tehnikā veidotu trauku tapšanu īpašajā keramikas ceplī, gan baudīt unikālo un gleznaino Bruknas muižas apkārtni.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs. Visi koncertos iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kapelas celtniecības, iekārtošanas un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl