Komentāri

Ar septiņiem koncertiem maija sākumā Jānis Šipkēvics turpinās pērn rudenī iesākto koncertu ciklu, kas rīkots līdzās EP Shipsea vinila plates izdošanai un līdz šim jau pulcējis 16 pilnībā izpārdotus vakarus Stricka villā Rīgā.

Koncerti paredzēti ne tikai galvaspilsētā, bet arī koncertvietās ārpus tās – Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, Vidzemes koncertzālē Cēsis, savukārt sērijas noslēgums paredzēts Durbes luterāņu baznīcā, kura līdz šim jaunas mūzikas svētceļniekiem pazīstama kā festivāla Zemlika mājvieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā iepriekš ziņots, Jānis Šipkēvics aicina uz koncertiem, kuros atspoguļos sev tuvāko klaviermūziku, vokālo daudzbalsību, improvizāciju un dzeju.

Foto: Jānis Šipkēvics prezentē savu pirmo solo mini albumu Shipsea

“Esmu priecīgs atkal satikt savu klausītāju. Kamermūzikas vakari mani pašu izmainījuši ļoti stipri, esmu tuvāk iepazinies ar cilvēkiem, kuri meklē līdzīgu ceļu, kuru teikumiem ir radniecīgas jautājuma zīmes manējām. Šajā kamerkoncertu reizē, kas iezīmē šī posma noslēgumu, esmu gandarīts par iespēju atkal dalīties savos jaunatklājumos, taču, iespējams, vislielāko prieku man sagādā iespēja spēlēt ar savu māsu Tīnu, kura šoreiz piedalīsies visos koncertos Latvijā,” stāsta Šipkēvics.

Koncertā skanēs Deivida Lenga, Vladislava Nastavševa, Mārtiņa Brauna mūzika, dziesmas ar Viljama Batlera Jeitsa, Federiko Garsijas Lorkas, Agneses Krivades dzeju, Niko Mjūlija, Filipa Glāsa, Erika Satī klaviermūzika, kā arī paša Jāņa Šipkēvica jaundarbi un improvizācijas.

Shipsea koncerti notiks:

  • 1. maijā Latgales vēstniecībā Gors, mazajā zālē, Pils ielā 4, Rēzeknē
  • 3., 4., 5., 6. maijā – K.K fon Stricka Villā, A.Briāna ielā 9, Rīgā
  • 8. maijā Vidzemes koncertzālē Cēsis, lielajā zālē, Raunas ielā 12, Cēsīs
  • 14. maijā Durbes luterāņu baznīcā, Skolas ielā 1, Durbē.

Koncertu sākums: 20:00, ieeja no plkst. 19:00. Ieeja no 12 gadu vecuma. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Video: SHIPSEA – Just : Veltījums (David Lang/Mārtiņš Brauns)

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl