Komentāri

Ar septiņiem koncertiem maija sākumā Jānis Šipkēvics turpinās pērn rudenī iesākto koncertu ciklu, kas rīkots līdzās EP Shipsea vinila plates izdošanai un līdz šim jau pulcējis 16 pilnībā izpārdotus vakarus Stricka villā Rīgā.

Koncerti paredzēti ne tikai galvaspilsētā, bet arī koncertvietās ārpus tās – Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, Vidzemes koncertzālē Cēsis, savukārt sērijas noslēgums paredzēts Durbes luterāņu baznīcā, kura līdz šim jaunas mūzikas svētceļniekiem pazīstama kā festivāla Zemlika mājvieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā iepriekš ziņots, Jānis Šipkēvics aicina uz koncertiem, kuros atspoguļos sev tuvāko klaviermūziku, vokālo daudzbalsību, improvizāciju un dzeju.

Foto: Jānis Šipkēvics prezentē savu pirmo solo mini albumu Shipsea

“Esmu priecīgs atkal satikt savu klausītāju. Kamermūzikas vakari mani pašu izmainījuši ļoti stipri, esmu tuvāk iepazinies ar cilvēkiem, kuri meklē līdzīgu ceļu, kuru teikumiem ir radniecīgas jautājuma zīmes manējām. Šajā kamerkoncertu reizē, kas iezīmē šī posma noslēgumu, esmu gandarīts par iespēju atkal dalīties savos jaunatklājumos, taču, iespējams, vislielāko prieku man sagādā iespēja spēlēt ar savu māsu Tīnu, kura šoreiz piedalīsies visos koncertos Latvijā,” stāsta Šipkēvics.

Koncertā skanēs Deivida Lenga, Vladislava Nastavševa, Mārtiņa Brauna mūzika, dziesmas ar Viljama Batlera Jeitsa, Federiko Garsijas Lorkas, Agneses Krivades dzeju, Niko Mjūlija, Filipa Glāsa, Erika Satī klaviermūzika, kā arī paša Jāņa Šipkēvica jaundarbi un improvizācijas.

Shipsea koncerti notiks:

  • 1. maijā Latgales vēstniecībā Gors, mazajā zālē, Pils ielā 4, Rēzeknē
  • 3., 4., 5., 6. maijā – K.K fon Stricka Villā, A.Briāna ielā 9, Rīgā
  • 8. maijā Vidzemes koncertzālē Cēsis, lielajā zālē, Raunas ielā 12, Cēsīs
  • 14. maijā Durbes luterāņu baznīcā, Skolas ielā 1, Durbē.

Koncertu sākums: 20:00, ieeja no plkst. 19:00. Ieeja no 12 gadu vecuma. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Video: SHIPSEA – Just : Veltījums (David Lang/Mārtiņš Brauns)

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl