Izziņots mūzikas festivāls “Laba Daba 2017”

Komentāri
Izziņots mūzikas festivāls “Laba Daba 2017”
Foto: Ernests Dinka

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba” 2017. gadā notiks no 4. līdz 6. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ”Ratnieki” Līgatnes pagastā. Pirmssvētku laikā sākas arī pirmo festivāla biļešu tirgošana.

Festivāla pirmās grupas tiks izziņotas nākamā gada sākumā. Tāpat kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Kopā plānots, ka uzstāsies aptuveni 90 apvienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs plānojam attīstīt ārpus festivāla atrodošos teritoriju, tajā skaitā, telšu pilsētiņu. Kā arī no 2017. gada festivāla pamata filozofija iegūs nedaudz citu ievirzi gadu no gada. Pamata doma paliks līdzšinējā – par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt, bet ikgadējais festivāla fokuss katru gadu būs cits. Šobrīd varam atklāt, ka tas būs kaut kas līdzīgs ceļojumam apkārt pasaulei, no valsts uz valsti,” atklāj festivāla organizatori.

Sporta turnīriem, radošajām darbnīcām, kino un teātra performancēm bagāto papildprogrammu 2017. gadā papildinās jauna spēļu pļava.

Foto: Laba Daba 2016

Biļešu tirdzniecība sāksies piektdienas, 9. decembra, rītā ”Biļešu servisa” kasēs un internetā. Līdz februāra sākumam festivāla biļetes cena uz visām dienām būs 25 eiro. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot). Grupu biļetes tirdzniecībā nonāks martā, savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas vasaras sākumā, kad būs zināma festivāla programma pa dienām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl