Komentāri

Šonedēļ mūziķu apvienība Flame and The Rolltones publicēja jaunāko singlu What Did You Do no sava debijas albuma Road Trip, kas klajā nāca 2014. gada oktobrī.

Tā kā šis ir beidzamais singls, grupa nolēmusi to nosvinēt ar vērienīgu pasākumu 8. janvārī mūzikas klubā 9. vilnis, uz kuru aicināti visi labas mūzikas cienītāji (ieeja klubā – no plkst. 20.00, sākums – plkst. 21.00), jo šajā vakarā skanēs visas dziesmas no Flame and The Rolltones debijas albuma. Turklāt singla prezentācijā grupai uz skatuves pievienosies meiteņu grupa Limonāde (Iluta Alsberga, Kristīne Tkačuka un Ieva Katkovska).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: ieskats videoklipā

Taču šie nav vienīgie jaunumi – jau šo svētdien, 10. janvārī, grupa rūpēsies par muzikālo noformējumu Pasaules kausā kamaniņu sportā Siguldā, bet jau drīz pēc tam dosies uz Berlīni, lai piedalītos Berlin Country Music Meeting (5.-7. februāris). Flame and The Rolltones uz festivāla lielās skatuves uzstāsies 6.februārī (sākums – plkst. 19.00). Jāakcentē, ka Flame and The Rolltones ir vienīgā grupa no Latvijas, kas jebkad uzstājusies šajā prestižajā muzikālajā pasākumā.

Video: Flame and The Rolltones – What Did You Do

Atgādināsim, ka Flame and The Rolltones ir vieni no nedaudzajiem americana žanra vēstnešiem Latvijā, kas ar koncertiem uzstājusies lielākajos Latvijas vasaras mūzikas festivālos, turklāt tieši debija festivālā Country Bauska 2015 kļuva par vienu no apspriestākajām un slavētākajām grupas uzstāšanās reizēm. Flame and The Rolltones ieguvusi arī starptautisku atzinību, divām dziesmām no albuma iekļūstot International Songwriting Competition 2014 pusfinālā un vienai (Crying For You) iekļūstot konkursa finālā.

Biļetes uz 8. janvāra pasākumu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl