Izcilais Serebreņņikovs atkal Nacionālajā teātrī! Šoreiz uz Rīgu atvests “Parasts stāsts”

1 komentārs
Izcilais Serebreņņikovs atkal Nacionālajā teātrī! Šoreiz uz Rīgu atvests “Parasts stāsts”
FOTO: Kristīne Žilde-Krēvica ()

Latvijas Nacionālajā teātrī šodien viesojas režisors Kirils Serebreņņikovs, lai pavēstītu par Maskavas Gogoļa centra viesizrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī. Šodien un rīt Rīgā būs iespēja vērot Ivana Gončarova izrādi “Parasts stāsts” Serebreņņikova režijā.

Gončarovs uzrakstīja romānu “Parasts stāsts” 1847. gadā. Šis darbs ir par jauno un sajūsmināto Aleksandru Adujevu, kurš ierodas Pēterburgā no provinces un ir gatavs iekarot visu pasauli. Ļoti drīz visi viņa ideāli ir sabradāti, bet viņš pats atkārto sava praktiskā un nosvērtā tēvoča Pjotra likteni. Savukārt režisors Kirils Serebreņņikovs cenšas atbildēt uz jautājumiem, kā šāds stāsts beigtos mūsdienu Maskavā ar tās nežēlīgajiem izdzīvošanas likumiem.
Izrādes režisors un inscenējuma autors Serebreņņikovs Latvijas skatītājiem labi pazīstams ar savām izrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī – “Mirušās dvēseles”, “Voiceks”, “Raiņa sapņi”, kā arī ar viņa vadītā Gogoļa centra pirms diviem gadiem Rīgā parādītajām Ovīdija “Metamorfozēm”.

Plašāk par Kirila Serebreņņikova izrādi “Parasts stāsts” TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl