Bijusī TV Zvaigzne Santa Vintage prezentē patriotisku dziesmu ar sirdi plosošu videoklipu

21 komentārs
Bijusī TV Zvaigzne Santa Vintage prezentē patriotisku dziesmu ar sirdi plosošu videoklipu
Foto: ekrānuzņēmums

Atceraties realitātes šovu TV Zvaigzne? Tur piedalījās viena ļoti uzņēmīga un ar labu balsi apveltīta jaunkundze vārdā Santa Getmančuka jeb Santa Vintage, kā tika iesaukta šovā. Lūk, viņa nākusi klajā ar vēl kādu garadarbu pēc tam, kad jau debitēja mūzikas lauciņā ar kādu dziesmu…

“Dziesmas teksta pamatā ir dzejolis, kuru pagājušajā gadā kopā ar [Ex] Da Basu (vēl viens šova dalībnieks) patriotiskajā nedēļā kopā lasījām TV Zvaigznē, un nu pēc gada ir tapusi arī dziesma,” lepna par paveikto ir Santa.

Skaņdarbs Ceļojums pagātnē vēsta par vēsturiskiem notikumiem un to sekām, par kurām tiek runāts vēl šodien. Vēl šodien liekam ziedus to atceres dienās un pieminam visus bojāgājušos.

FOTO

Videoklipa sižetā mākslinieciski tiek atainots, kā parasta meitene dodas nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. Nolemjot aizvērt acis, lai uz brīdi pieminētu visus, kuri cietuši kara darbībā, viņa pati nonāk vēsturisku objektu punktos, kur arī sākas viņas ceļojums pagātnē. Vēl sižetā tiek atainoti dažādi blakus esoši tēli, kurus redz galvenā varone, nesaprašanā, kāpēc viņu neredz citi, līdz viņa saprot, ka redz to, ko ir iedomājusies, kā varēja izskatīties karš pēc skolotājas vai vecmāmiņas stāstītā. Videoklipā tiek pabūts tikai dažos vēsturiskajos objektos, taču der atcerēties, ka tādi bija vairāki.

VIDEO

“Ar šo skaņdarbu mēs aicinām cilvēkus iededzināt svecīti ne tikai, kad pienāk 11. un 18. novembris, bet atcerēties vēsturiskos notikumus biežāk un priecāties, ka dzīvojam brīvā valstī, brīvā zemē,” tā Santa Vintage.

21 komentārs