Ingus Pētersons ar koncertu atgriežas Kalnciema kvartālā

Pievienot komentāru
Ingus Pētersons ar koncertu atgriežas Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto

Ceturtdien, 7. jūlijā, Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies publikas mīlētais dziedātājs, latviešu populārās mūzikas klasiķis Ingus Pētersons, bet vakara ievadā uz skatuves kāps enerģiskā rockabilly grupa The Swamp Shakers, informē Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Ingus Pētersons kļuva populārs astoņdesmitajos gados, kad vairākas viņa dziesmas kļuva par tautā mīlētiem hitiem. Vēlāk Pētersons pievērsās opermūzikai, taču 2005. gadā viņš atgriezās popmūzikā, izdodot albumu Zelta dziesmas šodien un dodoties koncertturnejā pa visu Latviju. Pēc Kalnciema kvartāla apmeklētāju daudzkārtējiem lūgumiem šovasar atkal dziedātājs klausītājus iepriecinās ar savām Zelta dziesmām un vasarīgu disko programmu.

Foto

Vakara pirmajā daļā uzstāsies grupa The Swamp Shakers, kas ir vienīgā rockabilly stila grupa Latvijā. Rockabilly ir emocionāli piesātināts, enerģisks un ārkārtīgi pozitīvs, pats autentiskākais no klasiskā rokenrola paveidiem, kas radies 50. gadu vidū Amerikas Dienvidos, saplūstot balto country & western un hillbilly ar melnādaino mūziķu rhythm & blues.

Pasākuma norises laiks no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00. Ieeja bez maksas.