Iļģi nedēļas nogalēs dancinās liepājniekus

Komentāri
Iļģi nedēļas nogalēs dancinās liepājniekus
Publicitātes foto

Sestdien, 18. jūlijā, Liepājā brīvdabas koncertzālē Gypsy Camp notiks folk un danču vakars ar postfolkloras apvienību Iļģi, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Grupa Iļģi ir Latvijas postfolkloras kustības aizsācēji un līderi, starptautiski atzītākā world music grupa no Latvijas. Kopš dibināšanas 1981. gadā klajā laisti vairāk nekā desmit albumi un viena labāko dziesmu izlase, kā arī Iļģu mūziķi dažādos sastāvos piedalījušies izdevniecības Upe ierakstu sērijas Latviešu tautas mūzikas kolekcija tapšanā un citos sadarbības projektos. Sešas reizes grupa Iļģi saņēmusi balvu par Latvijas Mūzikas ierakstu gada labāko mūsdienu tautas mūzikas albumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iļģu mūzikā valdošais noskaņu spektrs variē no suģestējoša miera, kas dod spēku likt bēdu zem akmeņa, līdz nevaldāmā dzīvespriekā dzirkstošai vitalitātei: viena rada, uztur otru, tās ir divas viena otrai neatšķeļamas puses, bez kurām nevar pastāvēt veselums – dzīve, kuras mūžseno kārtību apliecina Iļģu skaņu māksla.

Gypsy Camp atrodas Stūrmaņu ielā 1, ieeja no Friča Brīvzemnieka ielas. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv. Ieeja no plkst. 20.00, koncerta sākums plkst. 22.00.

Lasi vēl