Komentāri
Ieskaties galerijā: atklāta leģendārā pašmāju fotodokumentālista izstāde
Publicitātes foto

1. decembra vakarā kinoteātrī ”Splendid Palace” sirsnīgā svētku noskaņojumā tika atklāta leģendārā preses fotogrāfa Ulda Brieža izstāde, kas ”Tinto” vīna telpā būs aplūkojama līdz 31. janvārim.

Decembris iesācies kā Ulda Brieža mēnesis – līdz ar izstādi ”Latio” kā melnbaltās fotogrāfijas atbalstītājs Latvijā laidis klajā savu ikgadējo ekskluzīvo kalendāru, 2017. gadā to rotājot ar izstādē apskatāmajām Ulda Brieža fotogrāfijām, kā arī iznākusi Ingvara Leiša un Ulda Brieža grāmata ”Latviešus Sibīrijā meklējot.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Esmu ļoti pagodināts, ka ”Latio” šim prestižajam kalendāram, kas ar latviešu izcilāko fotomākslinieku darbiem iznāk jau 14 gadu garumā, šogad izvēlējušies tieši mani. Tā ir sanācis, ka beidzot iznāk arī grāmata, kura iezīmē ļoti nozīmīgu laiku manā dzīvē, kurā fotogrāfs varēja tikt tur, kur citi – nekādi,” komentē fotomākslinieks Uldis Briedis.

Izstādes atklāšanā sumināt Briedi bija ieradušies arī citi ievērojami Latvijas fotomākslinieki – Gunārs Binde, Karlīna Vītoliņa, Mārcis Bendiks, Gvido Kajons un Ojārs Jansons. 13 izvēlētās dzīvi apliecinošās fotogrāfijas tapušas 50 gadu ilgās fotogrāfa karjeras laikā. Ikviena fotogrāfija ir mirkļa fotodokumentācija – ainavas, cilvēki un dzīvnieki tajās nofotografēti neatkārtojamās kompozīcijās. Šīs preses fotogrāfa bildes plašākai apskatei skatāmas pirmoreiz.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl