Komentāri
Iedzīvotājus brīdina par ārkārtēju bassmūzikas invāziju Rīgā

Radio NABA veterāni – raidījuma Bio.Ritmi komanda – pēc 12 raidstacijas studiju vidē pavadītajiem gadiem iziet ”tautās”, uz Rīgā pirmo un vienīgo uzstāšanos aicinot bassmūzikas leģendu – dīdžeju, producentu un radio personību Plastician no Londonas. Pasākums ar vērienīgu Dirty Deal Audio un citu pašmāju mūziķu atbalstu noritēs 7. augustā no mūzikas klubā One One (Šarlotes ielā 18a, Rīgā).

Vakara galvenā mākslinieka godā ar īpaši rīdziniekiem atlasītu grime un bass mūzikas izlasi pirmo reizi Latvijā ciemosies dīdžejs, producents, Lielbritānijas underground elektroniskās mūzikas kustības veterāns un radio personība Plastician. Mūziķis, īstajā vārdā Kriss Rīds (Chris Reed), visā pasaulē tiek uzskatīts par pionieri elektroniskās mūzikas lauciņā, kurā darbojas nu jau vairāk nekā desmit gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā laikmetīgās mūzikas izdevniecības Terrorhythm Recordings saimnieks un jau 11 gadus Londonā pieprasītākā elektroniskās mūzikas radio kanāla Rinse FM personība, K. Rīds uzskatāms par grime un dubstep žanru ikonu. Kā producents savas ilggadējās karjeras laikā mūziķis sadarbojies ar Wiley, Snoop Dogg, M.I.A., JME, Skepta un daudziem citiem.

Kopā ar Plastician uz kluba One One skatuves 7. augustā uzstāsies nīderlandiešu producents un dīdžejs Deon Custom, īstajā vārdā Deon van Ooijen no Dordrehtas. 23 gadus jaunais mūziķis elektroniskās mūzikas aprindās strauji kļuvis slavens ar savu debijas albumu Ametrine, kura saturā manāmas video spēļu, sirreālisma un nakts dzīves ietekmes. Drīz pēc tam izdotais otrais minialbums Bliss gaismā nācis mūzikas izdevniecības Terrorhythm Recordings paspārnē, Deon Custom un Plastician kļūstot par sabiedrotajiem un nodrošinot alkstošos klausītājus ar svaigu un laikmetīgu basmūziku.

Bio.Ritmi ballītes ārzemju viesiem pievienosies plaša vietējo mūziķu izlase, kuri Latvijā iekarojuši ne tikai neskaitāmu klubu skatuves, bet arī neskaitāmas fanu sirdis un mūzikas kritiķu uzslavas. Pasākuma apmeklētājus uz divām skatuvēm ar ritmisku mūziku priecēs Niklāvz, DJ Brain & Cliché, Oriole & Ansis, Kodek, Lessfucc & Alexx Dynamo, Seal Pup + Minciisha Ieraksti + Armant, Juritah un Slovar. Vakara video mākslas projekciju performances stūrēs vīdžeji Linards.Kulless, Mlada.Olga, Zane.Zelmene un Zartins.Mutis.

Ieeja pasākumā no plkst. 22:00. Jau drīzumā sekojiet informācijai par biļešu iepriekšpārdošanu ar pasākumu saistītajos interneta resursos.

Vairāk par pasākumu: bio.ritmi.info un ej.uz/BIO-RITMI

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl