Komentāri

Grupa Ryga, kas līdz šim publicējusi vairākas dažāda žanra dziesmas, turpina savus muzikālos eksperimentus un klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu Give Me Your Love, kas ierakstīta sadarbībā ar Ņujorkā dzīvojošo amerikāņu dziedātāju Koreju Endrjū (Corey Andrew), informē kompānijas Mikrofona ieraksti pārstāvji.

”Mums patīk izmēģināt spēkus dažādos žanros un sadarbībā ar dažādiem izpildītājiem. Mūzikā nav un nevar būt nekādu tabu. Ir atļauts viss, un es to ar prieku izmantoju. Dziesma Give Me Your Love ir stāsts par divu jauniešu pirmo mīlestību, pirmajām trauslajām attiecībām, kad visu redz un jūt sakāpināti un ļoti jūtīgi. Atšķirība starp dziesmas pirmo versiju un to, kāda tā ir tagad, ir milzīga. Pieļauju, ka koncertos tā skanēs krietni vien agresīvāk,” stāsta Mārcis Judzis, kuru pierasts redzēt un dzirdēt bundzinieka ampluā rokgrupā Dzelzs vilks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Korejs Endrjū. Publicitātes foto

Korejam Endrjū šī nav pirmā sadarbība ar ierakstu kompānijas MicRec māksliniekiem. ”Arī šoreiz piekritu ar prieku un es domāju, ka šī dziesma var kļūt par hitu, un es esmu gatavs kopā ar Ryga koncertēt un uzstāties ar to visā pasaulē!” dziesmas potenciālu atzīst amerikāņu dziedātājs.

Dziesmu Give Me Your Love Jauno dziesmu Labo skaņu ierakstu studijā producējis pats dziesmas autors un grupas Ryga dzinējspēks Mārcis Judzis. Ierakstīja, miksēja un producēt palīdzēja Jānis Kalve. Dziesmas skaņas gala apstrāde veikta Zviedrijas studijā Cutting Room, kur savas dziesmas pabeidz daudzi pazīstami Eiropas populārās mūzikas izpildītāji. Šonedēļ dziesma nonāks arī Igaunijas un Lietuvas radiostacijās, bet līdz nedēļas beigām tiks izplatīta arī Eiropas klubos un radiostacijās, bet nākamajā nedēļā paredzēt publicēt arī dziesmas remiksus, ko izveidojuši Rodions Gordins un Lielbritānijā rezidējošais deju mūzikas producents XYPO.

Grupas Ryga iepriekšējais singls angļu valodā Tits un tā provokatīvais video izdots Polijā, kur guvis zināmu ievērību, kā rezultātā grupa saņēmusi uzaicinājumu piedalīties divos nozīmīgos festivālos.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl