Grupa The Hobos Palladium sniegs labāko dziesmu koncertu

Komentāri
Grupa The Hobos Palladium sniegs labāko dziesmu koncertu
Foto: LETA

Viena no Latvijas spilgtākajām rokgupām The Hobos pēc divu gadu radošās pauzes izsludina labāko dziesmu koncertu Best Of The Hobos 18. septembrī koncertzālē Palladium.

Labāko dziesmu koncertā The Hobos uzstāsies oriģinālajā sastāvā – Rolands Ūdris, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs un Vilnis Krieviņš. Gandrīz divu stundu garajā koncertprogrammā tiks iekļauti gan pazīstamākie un iemīļotākie hiti kā Christian (I’m gonna be), Lu Lu, Lost in space un Walk all night, kā arī mazāk zināmas un koncertos nekad nespēlētas dziesmas no visiem četriem grupas albumiem, vēsta DIGG DEEP MGMT pārstāvis Aldis Hofmanis.

Grupa The Hobos tika dibināta 1999. gada janvārī. Visi četri The Hobos dalībnieki nāk no Liepājas, taču savu karjeru grupa aizsāka Rīgā, pirmo koncertu sniedzot kafejnīcā Ai Karamba, kas mecenātiski atļāva grupai uzstāties, nedodot nekādu atlīdzību.

Pieredzējušākais grupas dalībnieks ir Vilnis Krieviņš, spēlējis gan Līvos un Remix, gan kopā ar Laimu Vaikuli, Igo u.c. projektos, Mārtiņš Burkevics muzicējis kopā gan ar Igo, gan Kasparu Bindemani, gan grupā Lādezers u.c., Egons Kronbergs – kopā ar Igo un Kasparu Bindemani, Iļģiem un Skyforger u.c., bet Ūdris ir tā sauktais ”ielu bērns” – no 15 gadu vecuma spēlējis kā ielu un krogu muzikants. Šai laikā pabijis un priecējis cilvēkus gan Ķīnā, gan Honkongā, Ņujorkā un Indijā. Viņš vienīgais no grupas dalībniekiem nav mācījies mūzikas teoriju un joprojām spēlē pēc savas izjūtas. Ūdrītis rada gan dziesmu tekstus, gan mūziku, bet pārējie grupas biedri to aranžē, saliek akcentus un pilnībā atbild par darbu studijā.

Grupa ir saņēmusi vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko Rock albumu (1999., 2001. un 2002. gadā), labāko Rock dziesmu (2002. gads, dziesma Flaying Away), kā arī Labāko video (2000. gadā, dziesma Christian (I’m gonna be)).

Koncertu organizē biedrība Primavera Sound, sadarbojoties ar pasākumu un menedžmenta kompāniju DIGG DEEP MGMT. Vairāk informācijas: ej.uz/thehobos vai ej.uz/diggdeepmgmt .

Pirmās 100 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu 10 eiro, tās būs pieejamas tirdzniecībā no ceturtdienas, 18. jūnija, plkst. 10:00 ekase.lv un Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

Lasi vēl