Grupa Scorpions Rīgā sniegs grandiozu šovu

Komentāri

Viena no pasaulē populārākajām rokmūzikas grupām Scorpions devusies pasaules turnejā Return to Forever tour, kuras laikā nākamā gada 22. februārī ar iespaidīgu šovu uzstāsies Arēnā Rīga, informē M Events – Makroconcert Latvia pārstāve Inese Keiša.

Koncerta apmeklētājiem būs iespējams novērtēt dziesmas no grupas jaunākā albuma, kā arī leģendārās kompozīcijas, kas Scorpions padarījušas par smagās mūzikas superzvaigzni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupa Scorpions dibināta 1965. gadā. Savas pastāvēšanas laikā tā pārdevusi vairāk kā 100 miljonus albumu un kļuvusi par neskaitāmu mūzikas balvu ieguvēju. Austrumeiropas politisko pārmaiņu himna Wind of change ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem singliem pasaulē, un arī citi grupas ieraksti vairāk nekā 200 reižu ieguvuši zelta un platīna statusu.

Albums Return to Forever izdots, atskatoties 50 gadus ilgajā grupas pastāvēšanas vēsturē. Pārcilājot dučiem neizdoto dziesmu, vairākas no tām ieguvušas jaunu skanējumu. Tāpat albumā iekļautas dažas labi zināmo kompozīciju agrīnās versijas un maz dzirdēti koncertieraksti.

Lai arī 2012.gadā Scorpions paziņoja par darbības pārtraukšanu, tā tomēr turpina darboties un ierakstīt jaunas dziesmas.

Grupas līderis Klauss Maine stāsta: ”Uzsākot trīs gadus ilgo atvadu tūri, šķita, ka tā būs ļoti gara, taču tā paskrēja daudz ātrāk kā bijām iedomājušies. Jo tuvāk nāca pēdējais koncerts 2012.gada decembrī, jo vairāk apzinājāmies, ka tās nepavisam nav beigas. Šī turneja bija ļoti spēcīga. Stāvot uz skatuves un redzot tik daudz fanu, ieskaitot jauno paaudzi, kam patīk mūsu mūzika, nolēmām turpināt. Spēlēt trim paaudzēm ir ļoti iedvesmojoši. Vēl nav pienācis brīdis likt malā ģitāras!”

Savas jubilejas gadā Scorpions atgriežas pasaules lielākajās koncertzālēs un stadionos enerģiskāki kā jebkad.

Biļešu tirdzniecība uz koncertu Rīgā sāksies 5. oktobrī visās Biļešu servisa kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv.

Pasākumu rīko koncertaģentūra M Events.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl