Vēlies dziedāt Dziesmu svētkos un ārzemēs? Panākumiem bagātais koris ”Sapnis” izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu

1 komentārs
Vēlies dziedāt Dziesmu svētkos un ārzemēs? Panākumiem bagātais koris ”Sapnis” izsludina jaunu dziedātāju uzņemšanu
PUBLICITĀTES FOTO

Korī dziedāt ir stilīgi un forši – to pēc pagājušā gada Dziesmu svētkiem sapratuši kā skatītāju rindās stāvošie, tā kārtējo reizi pārliecinājušies paši dziedātāji. Arī tu vari būt daļa tā – regulāri dziedāt Latvijas koncertzālēs, iegūt neskaitāmus ārzemju draugus starptautiskos koncertbraucienos un stāvēt uz Mežaparka Lielās estrādes. Iespējams, draudzīgākais Latvijas sieviešu koris ”Sapnis” izsludina jauno dalībnieku uzņemšanu.

”Sapnis” ir viens no Latvijas labākajiem sieviešu koriem, kurš regulāri iegūst godalgotas vietas kā pašmāju skatēs, tā starptautiskos konkursos.

Regulāri ārzemju braucieni kļuvuši par tradīciju – koncertos izbraukāta visa Eiropa, turklāt ceļot ar kori ir ne tikai nesalīdzināmi lētāk, bet daudz aizraujošāk – vietējo kultūru iepazīt var, dzīvojot ģimenēs un uzstājoties pasākumos, kādus tūristi neapmeklē. Un kur nu vēl Dziesmu svētki un iespēja iepazīt Latvijas koncertzāles no otras – skatuves puses, sadziedāties un sadraudzēties ar Latvijas skatuves zvaigznēm kā, piemēram, ”Sapņa” ilggadējie solisti Žoržs Siksna un Evija Martinsone.

Kora vadība ir fantastiskas personības: mākslinieciskā vadītāja Iveta Rīsmane-Lūse, diriģents Jānis Petrovskis, kormeistare Rasma Mežale. Mēģinājumi notiek Latvijas Nacionālajā bibliotēkā otrdienu un ceturtdienu vakaros.

Viņi neraidīs nosodošus skatienus tavā virzienā, ja tava dziedātgriba būs lielāka par spēju atpazīt notis. Mēs ticam, ka katrā latvietē mīt īsta koriste, un tas, kurš nekad nav mēģinājis kaut kandidēt uz kori, nav tiesīgs dziedāt pat karaoki.

Nāc droši! Ja mūsu jaukā kormeistare Rasma redzēs tevī kaut nelielu dziedātāja potenciālu, mīļi pieņemsim tevi savā draudzīgajā bariņā, ļaujot iepazīt kormūzikas aizkulises un ļaujot tev jebkurā brīdī izstāties, ja nepatiks, lai gan jau tagad zinām, ka tev patiks.

Mīļi gaidītas visa vecuma dziedātājas. Ar prieku gaidīsim savā pulkā arī jaunās māmiņas, kādu ”Sapnī” netrūkst. Bibliotēkā ir aizraujošas telpas bērniem, kurās mēģinājumu laikā ar prieku rosās ”Sapņa” dāmu atvases, bet mammas tikmēr var atvilkt, pareizāk sakot, ievilkt elpu, izpūšot visas dienas rūpes un raizes lieliskā melodijā. Iegūsi arī jaunas draudzenes, un, kas zina, koncertā tevi noskatīs topošais vīrs, kā jau vairākas reizes gadījies arī ”Sapņa” vēsturē.

Ja tomēr sapratīsim, ka dziedāšana nav tavs lauciņš, noteikti uzaicināsim baudīt kādu no tuvākajiem koncertiem skatītāju rindās. Tā ka zaudēt nav ko.

Nāc droši!

Jauno koristu noklausīšanās:

17. un 19. septembrī no 18.00 līdz 20.00 (nāc sev izdevīgā laikā, nekur īpaši nav jāpiesakās)

Vieta: Nacionālā bibliotēka jeb ”Gaismas pils”, 1. stāvs, 129. kabinets.

Gaidīsim!