Komentāri
FOTO: Žoržs Siksna ballītē ar faniem jau sāk svinēt 60. jubileju
Raimonds Birkenfelds

Nedēļas nogale uz ”Tallink” kruīza kuģa ”Romantika” aizvadīta Žorža Siksnas zīmē. Ceļā uz Stokholmu mākslinieks, ieskandinot savu jubilejas tūri, sniedza koncertu, kas izvērtās kārtīgā ballē ar sirsnīgu dejošanu, bet atceļā svinēja pats kopā ar saviem faniem.

Vai jau redzēji bildes no lieliskā koncerta un balles? Apskati te!

Svinības par godu Žoržam notika kādā no kuģa koncertzālēm, un uz tām tika aicināti visi kruīzā esošie mūziķa talanta cienītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un viesi nebija divreiz jāaicina – eleganti saposušies un gatavi sveikt Žoržu, viņa ballītē ieradās desmitiem viesu visdažādākajā vecumā.

Svinības sākās ar fanu pārsteigumu māksliniekam. Visi kopā nodziedāja ”Daudz baltu dieniņu”, un māksliniekam tika pasniegta īpaši viņam cepta torte.

Pēc tam Žoržs sniedza nelielu koncertu un, baudot šampanieti, ļāvās sarunām ar faniem.

Foto

Klausītāji izmantoja iespēju izjautāt mākslinieku par viņa mūziku un dažādiem ar skatuvi saistītiem piedzīvojumiem, kā arī privāti papļāpāt vai nobildēties kopā ar Žoržu.

Pēc tam līksmība turpinājās kuģa deju zālēs. Taču Žoržam svētki ir tikai sākušies! 60 gadu jubilejas tūres ietvaros mūziķis sniegs koncertu sēriju, apbraukājot visu Latviju.

26. maijā mūziķis Žoržs Siksna uzstāsies Alūksnē, 9. jūnijā – Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē, 10. jūnijā Rēzeknes ”Gorā”, 13. jūnijā Rīgā ”Splendid Palace”, bet 23. Jūnijā Dobeles pilsdrupās Līgo vakara dižkoncerta ietvaros.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl