FOTO: Starptautiskie Siguldas opermūzikas svētki pulcē sabiedrības eliti

Komentāri
FOTO: Starptautiskie Siguldas opermūzikas svētki pulcē sabiedrības eliti
Foto: publicitātes

Nedēļas nogalē Siguldā norisinājās XXIII Starptautiskie Siguldas opermūzikas svētki, kā apmeklētāji baudīja gan Latvijas, gan pasaules izcilākos operdziedātājus.

Svētkus apmeklēja arī sabiedrības elites pārstāvji – Latvijas prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, aktieris Rolands Zagorskis, TV personība Anna Rozīte, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, Edgars Šneps un daudzi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Siguldai jau vairāk nekā 20 gadu ir liels gods ik vasaru būt opermūzikas virsotnei Latvijā. Starptautisko Siguldas opermūzikas svētku organizatora Daiņa Kalna gribasspēks un drosme šajos svētkos skatītājiem piedāvāt brīvdabas oriģināliestudējumu Zelta zirgs, īpaši šogad – Raiņa un citu Latvijas tautas dižgaru zīmē, ir Latvijas tautas īstena patriota apliecinājums,” svētku programmu novērtēja Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Starptautiskajos Siguldas opermūzikas svētkos apmeklētājiem bija iespēja baudīt četrus augstvērtīgus opermūzikas koncertus, brīvdabas operas izrādi Zelta zirgs ar izcilo tenoru Jāni Zāberu galvenajā lomā un vairākus bezmaksas koncertus ar Latvijas mūziķu uzstāšanos. Zelta zirgs izrāde šogad bija sevišķi svinīga, jo ar šo iestudējumu svētku organizatori vēlējās godināt četrkāršu jubileju – Rainim – 150, komponistam Arvīdam Žilinskim – 110, operas Zelta zirgs pirmizrādei – 50, bet Antiņa lomas izpildītājam tenoram Jānim Zāberam – 80 gadu.

Īpaša skatītāju uzmanība un interese tika veltīta Starptautisko Siguldas opermūzikas svētku greznajam Galā koncertam, kurā uzstājās pasaulē vispieprasītākais tenors no Argentīnas Marsello Alvaress un franču izcilais mecosoprāns Klementīne Margēna.

FOTO: brīvdabas oriģināliestudējums Zelta zirgs un  tā viesi

FOTO: Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl